Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz az h külföldre csak 2...

Igaz az h külföldre csak 2 éves jogsival lehet kimenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem. A két év pótkocsivontatásra vonatkozik. Külföldre 18 éves kor után mehetsz.
2009. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát egyik barátnőm most tanul vezetni és kreszen ezt mondták neki:S
2009. jún. 17. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőd valamit félreértett. Attól, hogy kezdő a vezetői engedély még nyugodtan mehet külföldre, de csak 18 év fölött.
2009. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kezdő jogsid van és 18 alatti vagy, nem mehetsz külföldre. Illetve mehetsz, csak ne Te vezess.
2009. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már be van töltve a 18 de valaki most rakja le, másik barátomnak meg kb egy éve van meg.
2009. jún. 18. 19:21
 6/7 anonim válasza:
Én is úgy hallottam hogy 2 évig,amíg kezdő jogsid van, nem vezethetsz külföldön.
2009. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is úgy tanultam kreszen, hogy 2 évig nem lehet külföldön vezetni. 17 évesen első hosszabb utam ukrajnába vezetett, fater mondta h vezessek én, max átültetnek az anyósülésre. Kérték a határon a jogsit, odaadtam, és egy szót sem szóltak.
2010. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!