Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segit ha autósiskolát váltok?

Segit ha autósiskolát váltok?

Figyelt kérdés
Az oktatóm kb leszrja h mit tudok és mit nem ..vizsgára küldött ugy h nemtudok parkolni és ezt ö nagyon jol tudta...itt csak a pénz beszél hát rajtam ne akarjon már meggazdagodni arrol nemis beszélve h feszélyezve érzem magam az órákon ami miatta van mert látom h unja ezt az egészet és tesz rá magasrol..2x buktam forgalmin..szeretnák egy normális oktatot aki megért és rám figyel teszi a dolgát amiért kapja a pénzt...sok esetben olvastam hogy az segitett ha iskolát váltottak a tanulók..télleg igy van ez?
2012. máj. 8. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is váltsál iskolát. :)
2012. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz megbukni a vizsgán és feleslegesen kidobni pénzt az ablakon akkor válts sulit. Én is így voltam még 2 éve amikor forgalmira készültem az oktatómat nem érdekelte hogy nem tudok parkolni, én kértem másik oktatót az meg azzal kezdte hogy kimentünk egy áruház parkolójába és ott addig gyakoroltunk ameddig nem ment úgy hogy akár az útszélén és letudjak parkolni vagy más kisebb parkolóba.
2012. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naná, hogy segít. A görcs is kevesebb lesz benned és az új oktatótól még többet tanulhatsz!
2012. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező feltétlenül válts iskolát és olvass be az oktatódnak. :)
2012. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!