Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 3*7-es váltóm van és ugrál...

3*7-es váltóm van és ugrál egy bizonyos fokozat felett miért?

Figyelt kérdés

3*7-es váltóm van és ugrál egy bizonyos fokozat felett miért? (többi lent)

elől-hátul vadi új fogaskerék van egyedül a hátsó váltó nem lett még kicserélve.ha felváltok 3-5 ig akkor ott még jó de 3-6 nál már ha tekerem akkor csak ugrál nem lehet vele haladni.csináltam hogy gumipókkal kikötöttem a váltót akkor nem ugrált.a lánc lenne laza vagy a váltóban van ennyire elkopva a fogaskerék?(3 éves és kb 3500-4000km van benne)

ma a váltóban is kicseréltem 2 fogaskereket de még mindíg csinálja...


2012. máj. 24. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy rá a lánc?
2012. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
legutoljára abból is szedtem ki vagy 4-5 szemet és utána is...én feladom..vagy a váltóban nem elég erős a rugó?mert amikor gumipókkal kihúzattam a váltót akkor nem ugrott de akkor meg nem lehet váltani...
2012. máj. 24. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Racsnisor és/vagy lánc problémára tippelnék, de ha eljutott odáig, hogy nem marad meg a lánc a fogaskeréken, akkor valsz mindkettő csereérett, mert összekopnak, és ha csak az egyiket cseréled, nem lesz sokkal jobb.
2012. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem a váltóban a rugó nem feszít eléggé
2012. máj. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!