Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyűjtitek a Magyar rendszámoka...

Gyűjtitek a Magyar rendszámokat? Ez egyfajta szenvedély, vagy csak hobbi?

Figyelt kérdés
Én gyűjtöm őket, de csak a renszámot, és a típust hozzá. Ez csak hobbi, vagy már gyűjtői szenvedélynek is mondható?
2012. máj. 24. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 2 betű 4 számos rendszámtáblákat gyűjtögetem, de csak ha rá van szerelve valami vénséges motorkerékpárra, egyébként nem kelti fel az érdeklődésemet. :D
2012. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tini koromban gyűjtögettem egészen addig míg (más ügyemből kifolyólag) házkutatás volt nálunk, na akkor aztán feljelentettek még egyedi azonosító jel hamisításáért is, és utánamentek minden rendszámnak, lejárt P-s nek meg zoll-osnak is, meg néhány amit az út szélén találtam annak is, az volt az Isten adta szerencsém, hogy 1 tulaj se mondta azt, hogy ellopták a rendszámát, vagy a kocsit mert akkor a bírság 10szeresét fizethettem volna, vagy böri... szóval ha meglátok 1 rendszámot az út szélén rá sem nézek hozzá sem nyúlok nehogy rajta legyen az ujjlenyomatom
2012. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van még rajtad kívül is pár őrült:

[link]


De valahol láttam egy olyan honlapot is, ahová a rendszámot és hozzá a tipust szokták beküldeni.


Na csak hogy örülj:

LHZ-262 fehér Peugeot Partner 1.6 Hdí


:D

2012. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: Kösz! :D

Esetleg az oldal nevet meg tudod adni, vagy hogy hol láttad?

2012. máj. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!