Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bécsben, illetve környékén...

Lara1984 kérdése:

Bécsben, illetve környékén van-e olyan autósiskola, ahol magyarul is oktatnak (B-jogsi)? Mi a neve és címe?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne ilyen? Szerintem max angolul oktatót fogsz találni. Amúgy meg google a jóbarátod:)
2012. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

2 percembe telt találni egyet, és nem válogattam, azelső linkre klikkeltem.


[link]

2012. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves Valamokka!

Ha angol nyelvü iskola érdekelt volna, akkor nyilvánvalóan így tettem volna fel a kérdést: "Bécsben, illetve környékén van-e olyan autósiskola, ahol angolul is oktatnak?"

A kérdést pedig azért tettem fel ezen az oldalon, mert a Google nem bizonyult hasznosnak; találtam ugyan ausztriai autósiskolákat, ahol magyarul is folyik oktatás, de azok kivétel nélkül mind Burgenlandban vannak, lakhelyemtöl messze.

2012. máj. 26. 00:09
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Kérdező!


Ha ennyire nem tudsz semmilyen nyelven sem, akkor Bécshez közel mondjuk Sopront tudnám ajánlani, ahol tanítanak magyarul is.

Bár ez esetben felmerül a kérdés, hogy minek vagy kinn külföldön, ha sem az adott ország hivatalos nyelvét nem beszéled, és angolul sem tudsz, de ehhez már igazán tényleg semmi közöm:)

Ettől függetlenül remélem, hogy valaki tud majd neked ajánlani megfelelő sulit.

2012. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy egy ilyen tisztán informatív jellegü kérdés személyeskedö kritikák özönét zúdította rám V. részéröl - aki azt állítja: nem tudok semmilyen nyelvel sem. Itt nem az volt a kérdés, hogy milyen nyelven tudok, ill. nem tudok, ahhoz meg végképp semmi köze nincs a "kedves" válaszolónak, hogy miért élek ott, ahol! Jókívánságát köszönöm, haszontalan válaszát mellözöm...
2012. máj. 28. 02:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Tárgyilagos válaszukat várom azoknak, akik Ausztriában élnek, és e témával kapcsolatban hasznos információkkal tudnak szolgálni. Köszönöm! ☺
2012. máj. 28. 02:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak tanácsot tudok adni.Ha nincs nyelv ismereted,akkor kérj meg valakit tolmácsoljon.Találomra menjetek be egy autós iskolába és mond el mit szeretnél.Ők biztosan elirányítanak a megfelelő helyre.Én például Frankfurtban is találtam Magyar ajkú taxist.Az persze taxis volt,de Ausztriában sokat jártam kamionosként és meglepetésemre sok Magyarul tudó személlyel találkoztam.Nem halott ügy amit akarsz,csak egy picit utána kell járnod.
2012. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 erika8228 válasza:
szia erika vagyok nos én is bécsben vagyok engem is érdekelt volna a suli de nincsen magyarul sok iskolát felhivtam és csak angol német és kroát van sajna bécs melett nem tudom
2012. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azta, jó régi bejegyzések már biztosan tárgytalan a dolog, de ha a kérdezőnek sikerült meg oldania engem érdekelne a történet mert A jogsin gondolkozom de az aktuális helyzet miatt Soproni terveim megdőlni látszanak. Szóval lehet hogy arra kényszerülök hogy itt tegyem le Ausztriában.

Egyébként a fent olvasott kommentekre, könnyű otthonról okoskodni úgy hogy nem is próbáltad, 1000 oka lehet annak ha valaki egy másik országban köt ki, és nem alap feltétel az anyanyelvi szintű nyelv ismeret, sokkal kevesebbel is lehet boldogulni ez az egyik. A másik pedig nekem 2 ismerősöm is van aki neki ugrott a B jogsinak német nyelven, az egyik üzlet vezető a másik 6 éves kora óta él itt és itt járt iskolába tanult szakmát stb. Mind kettejük nagyon jól beszél mégis ki fogott rajtuk.

2021. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!