Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régóta érdekel az: Akik a 3...

Viktor123456 kérdése:

Régóta érdekel az: Akik a 3 sávos úton a középső sávban mennek, és jobbról és balról is mindenki előzi őket; nos azok nem érzik úgy, hogy tolatnak?

Figyelt kérdés
De tényleg? :)

2012. máj. 26. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos én is sok ilyen csigával találkozok nap mint nap az utakon.

Én megértem azt ha nagyon ráér, én sem tolom neki ha nagyon ráérek, de akkor lehúzódok, ha meg nem többsávos az út akkor felveszem a forgalom tempóját.

Sajnos valamiért nem veszik észre azt, hogy feltartják a forgalmat.

Engem a legjobban az bosszant az ilyen emberek esetén, hogy a belső sávban cammogásukkal szabálysértésre kényszerítik a többi közlekedőt, mivel jobbról előzni ugye tilos.

Persze ott van a másik véglet, amikor a nagyon siető ember, autópályán 130 as megengedett sebesség mellett "levillog" űgy hogy már én is 140 el megyek.

Őket sem igazán tudom megérteni.

2012. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a baj ezzek olyan személyek akiknek már nem kénne sőt sosem kellet volna vezetniuk.

mint autopálya mint városban ez egy troger sofőr.

a kresz városon belul nem tiltja hol menj de autopálya van jobbra tartás .

sajna ők sosem tudtak ilyet .

nagyon sok embernek nem kénne vezetnie de erőszakosan ő azt hiszi jol csinálja.

2012. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mások meg írni nem tudnak, oszt' mégis azt hiszik, jól csinálják.
2012. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az M7-esen lehet megfigyelni, hogy a sok idióta nem képes elszakadni a középső sávtól. Kisebb városokban is jellemzően a belsőben pöffeszkednek az ilyenek.
2012. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Városban speciel ott megy, ahol akar, de lakott területen kívül számomra is érthetetlen ez a jelenség. Én mondjuk nem előzök jobbról, mivel tilos és sokan nem is számítanak rá, ha mégis méltóztatnának sávot váltani. De ha jóval a megengedett tempó illetve az út-, forgalmi és látási viszonyoknak megfelelő sebesség alatt csoszog valaki a legbelső sávban, akkor azért odavillantok...
2012. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Középsőben azért mennek mert a szélső a kamionoké és egyéb lassú járműveké és általában nyomvályús is,a belső meg a gyorshajtóké.A középső ilyenkor pont jó tud lenni.Jobb egyenletesen haladni benne mint a külsőben állandóan kerülgetni a lassabakat meg az útra felhajtókat.Jobbról előzésnek az nem számít, ha valaki folyamatosan halad a külsőben megengedett sebesség alatt és elhalad a belső sávban guruló lassabb mellett.Mégis mit kellene tennie ?Befékezni mögé sávot váltva és villogtatni neki percekig?Ki az a hülye aki ezt csinálja?
2012. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 16:17


Neked ugye nincs jogosítványod? Ugye nincs? Ha esetleg lenne, sürgősen add le. Aztán fogj egy kresz könyvet, és olvasgasd. Jó sokáig.

2012. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es.Van ,sőt már kb félmillió km van mögöttem és nem érdekelnek bizonyos szabályok .De simán elmegyek jobbról bárki mellett, ha már eleve a szélsőben voltam ,mert az nem jobbról előzés csak elhaladás.Te meg görcsölj a másik mögött 10km-t kreszkönyvvel a kezedben.
2012. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Halvány fogalmad sincs a kreszről.
2012. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert én haladni akarok nem betű szerint minden szabályt betartani.Még a stoptáblánál sem fékezek állóra ha szabad az út sőt léptem már át záróvonalat is:d Gondolom itt mindenki mindent betart....Amúgy soha nem láttam rendőrt ezért büntetni mert jobbsávban gyorsabb vagyok ,mint ahogy középső sávban haladásért sem.
2012. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!