Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kalaptartóra hátra lehet...

A kalaptartóra hátra lehet beszerelni monitort, amin keresztül üzengethetnél a mögöttem lévőnek?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már abból, h tele van az út kisebbség komplexusos barmokkal így gondoltam ezen keresztül üzenhetnék az ilyen seg.gfejeknek.

Kössz előre is a választ.



2012. jún. 2. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi baj velük? Képesek megelőzni?
2012. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

néha nekem is eszembe jut az ilyesmi, mert annyi idióta van, aki leszarja a KRESZ-t, és megy mint a vakegér.


nem az zavar, ha leelőz, hanem az, ha index nélkül cikázik 90nel a városban, és azt hiszi, h attól lesz nagyobb a farka, ha balesetveszélyes helyzeteket okoz.

2012. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez kell neked :)

[link]

oldal alján van

Megjegyzés:


Ledes Üzenőfal futófény Autóba. Vezeték nélküli távirányítóval előre beprogramozott szövegek küldése menet közben a többi autós számára. (Pl. Köszi, Ez nem volt szép , stb...) futófényként üzemel, akár egészen hosszú reklámok, vagy üzenetek beírhatók. Állítható szövegsebesség. Nagy fényerő (fólia alól is látszik)SLIM VERZIÓ!

2012. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, írkálsz a mögötted levőnek, nem figyelsz az útra, és belerohansz az árokba. Következő kérdés az lesz, hogy előre lehet-e ilyet rakni, figyelmeztetni a neki írót hogy figyelje az utat.
2012. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, nem zavar ha megelőznek.

Az zavar, h belső sávban megy 40-nel úgy, h 60-as tábla van kirakva, de ez meg nem is lenne baj, mert akkor ki a külsőbe aztán haladjunk.

De mi van amikor haladsz el mellette?

Ohhh nehogy már hát ő a Jani aztán hirtelen rájön, h ő még egyben Montoya is szal elkezd veled gyorsulni a balf.asz.

Vagy amikor kanyarban lelassít 20-ra, aztán meg elkezdi neki verni bolond módjára, mert azt hiszik hülye, h azért mert az egyenesben meri neki nyomni 100-al akkor ő milyen dinamikusan, bátran vezet.

Persze a kanyarban az utolsó 20 méteren lassít vissza, mert így megint olyan igazán sportos.

Így meg az istennek nem bírom megelőzni, mert kanyarban nem lehet, egyenesben meg nem tudom.

Ja és ez a stílus valszeg akkor jön rá mikor én beérem, mert másképp nem érhetnek be:)

Félreértés meg ne essék, nem azt mondom, h én mekkora csillagos vezető vagyok, csak ezek a dolgok idegesítenek.

2012. jún. 3. 06:56
 6/8 A kérdező kommentje:

És kössz a válaszokat!

Vagány a link;)

2012. jún. 3. 06:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami böhöm terepjáróval eredményesebben tudnál haladni.

"Büntetőfékezés" esetén meg nyomj egy kövéret és adj betétlapot száles mosollyal miután a hátsó lámpát betoltad az első ülésekig a (műbizonylatos!) gallytörővel.

Bizony-bizony,az erősebb kutya él aktív szexuális életet !


http://www.youtube.com/watch?v=5BJ3o7-PVpE&feature=player_em..


[link]

2012. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cashy1987 válasza:
mi a francnak ha 90-el meg yzsted majd ráéri nézegetni a te hülyeségedet lehet épp ezert fog balesetet okozni hmmm?
2012. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!