Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen melyik autósisk...

Zalaegerszegen melyik autósiskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a volt töritanárom családja foglalkozik a Start autósiskolával (pécsen tanított). Ő korrekt volt.


Ha a helyi haverjaid nem tudnak ajánlani semmit, nézz körbe 4-5 helyen, és amelyik olcsó is, és az oktatóknak viszonylag normális autóik vannak, oda menj sztem, azok nem fognak lehúzni.


ha pécsi lennél, tudnék adni egy telszámot.

2009. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen én a technikánál csináltam.NAgyon jók az elméleti oktatók,és az ügyintézést is segítik ahogy tudják.GYakorlati oktatók közt nagyon sok van aki milliós km-rel a háta mögött oktat.Ha gondolod írhatok hogy én kinél voltam.
2009. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Azt megköszönném ha írnál. Én hétfőn kezdek technikanál. Elöre is köszi
2009. júl. 3. 22:26
 4/5 anonim válasza:
Én merem ajánlani az MTM-et a Technika házában (Dísz tér) Takács Péter és csapata nagyon korrektek.
2009. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, már biztosan nem aktuális, de nem tudom kihagyni:

én is az MTM-et ajánlom, Péter és Éva is rettentő aranyosak, élvezetesek az órák, profi oktatókkal dolgoznak. Az én oktatóm Tamási László volt, és bár nem mondom, hogy könnyű meneteink voltak, nagyon örülök, hogy Hozzá kerültem.

Évát és Pétert is nagyon szeretem a mai napig is, tudod, ez olyan "soha el nem múló érzés", bár nem találkozom Velük.

2010. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!