Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akik repülőgépekben otthon...

Akik repülőgépekben otthon vannak, tudnátok nekem erre válaszolni?

Figyelt kérdés

Vác felett milyen magasan repülnek az utasszállító gépek?

Imént nagyon furcsa dolgot figyeltem meg.A Naszály hegy felől,a Duna irányába repült egy utasszállító gép,de viszont nagyon alacsony magasságban.Én olyan 1500-2000 méterre tippelem.

Szokatlan,mivel sosem láttam még ezen az útvonalon utasszállító gépet,másrészt főleg ilyen nagyon alacsonyan.

Vagy csak számomra furcsa ez?



2012. jún. 7. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
www.flightradar24.com, megnézel egyet ami arra megy, rányomsz, és mutatja a magasságot/sebességet.
2012. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most jön Londonból egy gép, megnézem neked.

Szlovákia, kb. Sered, Pata: 6 ezer méter; Komjatice 5300 méter; Šurany 4100 méter; Čsaka 3000 méter

2012. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2012. jún. 7. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Esztergom 3350 méter (emelkedett); most jár a Pilis fölött 2900 méteren; Szentendrétől nyugatra kissé 2100 méter Wizz Air gép. Jön egy gép Manchesterből is. Hasonló útvonalon és magasságban.
2012. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!