Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Monoron milyen a közlekedés,...

Monoron milyen a közlekedés, közbiztonság, munkalehetőség, stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy tervezzük, hogy a közeljövőben egy családi házat vennénk Monoron. Azért választottuk Monort, mert viszonylag közel van Pesthez, ahova fellehet járni dolgozni és mégis olcsóbbak a házak. A kérdéseink: Mennyire biztonságos Monor? Van-e rendőrség (inkább úgy kérdezem, hogy csinálnak-e valamit? Hallottam arról, hogy Monornak van egy elkülönített része a "hiperpigmentált" embereknek! Ez a rész melyik lenne, illetve melyik részre ne költözzünk? Aztán meg a Budapest felé közlekedés mennyire jó? Monor a biztonságosabb utcáikon tényleg biztonság van? Milyenek ott az emberek (viselkedésük) korosztálytól független? Monor melyik részét ajánljátok? Esetleg Monornak van-e olyan internetes oldala, ahol meglehet tudni, hogy mi folyik Monoron (jó és rosszakat egyaránt)? Ha esetleg van még valami, amit szívesen megosztanátok, írjátok meg! Előre is köszönöm! Nagy segítség ez nekünk!

Cserébe én is tudnék, inkább a Jász-Nagy-Kun Szolnok megyéről írni, ha valakit érdekel!


Üdv: Sanyi :)



2012. jún. 14. 09:00
1 2
 11/13 mocskos szomszédok válasza:
Van pénzed ide ne gyere. Tele korrupt rendőrrel,ha van pénzed minden megoldható. A ház tulajdonos szomszédság mindig figyel, nincs magán életed. A legjobb mikor a szomszéd tudja nekem mim van és mivel foglalkozom,mikor két szót nem váltottunk! Legjobb mikor ki is rabol! Pletyka fészek az egész utca,nagy unalmukban ráérnek pletykálni főleg az egyedül élő nyugdíjasok! Este nem lehet kimenni az utcára mert lehet,hogy leütnek,itt este indul az élet,de mindenki szarik rá. Bejelentesz valamit megy a mutogatás ÖNKORMÁNYZAT,RENDŐRSÉG,DÉMÁSZ,SZTK. Ez itt mind katasztrófa. Ha ez kell valakinek Monoron a helye. Ez egy paradicsom. Önkormányzati dolgozóknak Én fizetést sem adnék! Én többet tudok mint ők,pedig ők foglalkoznak az ügyel! Sztk: Ide kirakták az olyan orvosokat akik máshol nem váltak be! Bármi van utaz Pestre meg Ceglédre mert ahhoz is hülye,hogy egy Algopyrint felírjon! Még ide akarsz költözni?
2014. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Amúgy kb. egy éve megöltek egy öregembert. Pár hónapja baltákkal, fejszékkel támadtak egymásnak a cinkapannán. És nem sorolom :)
2015. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Gondolom ennyi èv elteltèvel sem javult a helyzet.
2020. jan. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!