Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy repülőgépen...

Van olyan, hogy repülőgépen stewardess kísér gyereket? Ha igen mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen - legalább is ha jól értem a kérdésedet, hogy az utazás során figyel a gyerekre és egy esetleges átszállásnál átadja a másik kolleganönek.

Tudomásom szerint ez benne van a repülöjegy árában, külön nem kell érte fizetni.

2012. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, persze, én már 17 voltam, mikor rábíztak egy ilyen gyerekörzőre a KLM-nél, tök ciki volt az ovisokkal együtt menni.
2012. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne a repülőjegy árában, fizetni kell érte, nem is keveset.
2012. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jún. 19. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Társaságtól függ a korhatár, ami alatt nem utazhat egyedül a gyerek, ez általában 14 év.


A kísérő jegyét a szülőnek kell állni, aki rábízza a gyerkőcöt. Akkor is, ha first classon utaztatja a csemetét, meg akkor is, ha economyn.

2012. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!