Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnánk legegyszerűbben...

Hogyan tudnánk legegyszerűbben eljutni a Déli pályaudvartól a Károli egyetemhez? (Viola utca)

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Tömegközlekedésre gondolok. Ez nagyjából mennyi időt vesz igénybe?
2012. jún. 23. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Déliből metróval a Deák térig, ott átszállsz a 3-as metróra Kőbánya-Kispest felé, leszállsz a Klinikáknál, és onnan már csak néhány száz méter a Viola utca, az Üllői útról be tudsz sétálni. Déliből a Klinikákig 1 menetjegy kell csak személyenként.
2012. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. jún. 23. 18:49
 4/9 anonim válasza:
El ne hidd amit az előző írt a Viola utca újpest városközpontban van. Ha felmész a metró végállomástól a burger king előtt kell felszálnod a 196 220 vagy 204-es buszokra és egy megállót kell menni az uszodával szemben kell leszállni és ott egy föld ösvényen a panelházak között érsz el az egyetem sárga épületéig.Tudom mert 5 évig jártam oda. Szóval deák tértől újpest városközpont aztán ahogy leírtam. :)
2012. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sorry, én csak a Viola utcát néztem, amiből viszont több is van Pesten. Tényleg Újpesten van a Károli. Ettől még amit írtam igaz, csak nem abba a Viola utcába kell menned. :)
2012. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tubarózsa ***** válasza:

Sziasztok! :)

Ez az a egyetem van újpesten a Károlyi korháznál? Ha igen irok én is neked. Délitől elmész a 2es metróval Keletiig és ott felszálsz a 20E buszra, ősz utcánál kell leszállni, és besétálni. (jegybe ez v 2 vonal jegy, v 1 átszálló)

ha nem ez az amire gondoltok, akkor bocsi, és nem irtam semmit. :D

üdv

22N

2012. jún. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen a kórház az egyetem mellett van kb. 20 méterrel. Most már szabadon lehet válogatni a különböző útvonalak között, jobbak vagyunk mint egy gps. :)
2012. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen segítőkészek vagytok. Ami azt illeti, halvány lila gőzöm sincs, hogy merre van. (Nem vagyunk járatosak a fővárosban.) A jogi kart szeretnénk megnézni.
2012. jún. 24. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:

a 3-as metro újpesti végállomását meghosszabbítod, és még 1 - 1 1/2 megállónyit gyalogolsz (ez jó sok) és a fő úttól 1-2 práhuzamos utcára van a Duna felé.

Nagy parkolója van.

2012. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!