Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi az hogy nyílt egy autót...

Mi az hogy nyílt egy autót nyílt végű lízingre adnak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uh, köszönöm. Akkor azt hiszem ezt kihagyom. :(
2012. jún. 23. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért hagynád ki ?!

Ezerrel jobb megoldás mint a bankhitel amit kamatokkal,árfolyamkülönbséggel etc. megfejelve MINDENKÉPP ki kell fizess a szerződéskötés után,akkor is ha "visszaadod" az autót (amit tört áron eladnak és a különbözet napi kamattal ketyeg tovább.

A lízingverda meg egyfajta bérlet,használod amíg fizeted aztán visszakerül a céghez és nem tartozol senkinek semmivel.

Vagy fizeted a futamidő végéig és Te vagy az általad megjelölt veszi meg nyomott áron a verdát.

Néha a drágábbnak tűnő az olcsóbb.

2012. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy drága, új autó esetén még látok benne fantáziát. De ezt egy 7 éves használt autóra láttam, hogy odaírták. Mellette meg ott van egy 1,3 milliós ár is.

Nekem egyszerűbbnek tűnik, hogy kifizetem és onnantól az enyém és senki másnak nincs köze az autóhoz.

2012. jún. 24. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van közel másfél millád természetesen nem kell és nem is szabad részletesdiben gondolkodnod.

Az annak való akinek fix jövedelme van és ekkora összeget nem tud összespórolni vagy nincs rá több éve.

De egy vállalkozás esetében pl. leírható az adóból halomnyi egyéb,autóval kapcsolatos költséggel együtt.

2012. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!