Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek jön a bünti? Vagy...

Szerintetek jön a bünti? Vagy mi történt? (kivilágítatlanul városon kívül)

Figyelt kérdés
elfelejtettem kapcsolni a fényszórót, és jött szembe 1 rendőr (közbe felkapcsoltam, előtte 50-100m-el)úgy láttam...kilógott az anyósülésen ülőnek a keze jobbra, de nem tudom h ezzel akarta e jelezni h álljak meg...v ilyesmi...nem villogtatott semmit...se tsai...sztetek megjárom?
2012. jún. 24. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem állított meg nem valószínű, ha meg akar állítani akkor felcsapja a diszkólámpát meg villog.


Nappal ilyenre nem nagyon harapnak, meg ilyen melegben van elég bajuk nekik is.


Végeredményben megúsztad.

2012. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
áá köszi :) nagyon paráztam :)
2012. jún. 24. 14:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha 50-100m-el előbb felkapcsoltad akkor jó eséllyel észre se vették.
2012. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de észrevették, mert full egyenes főúton, forgalom nékül történt :)
2012. jún. 24. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán megúsztad nyugi.

Nekem am olyan is volt hogy a rendőr rámvilogott a fényszórójával :D Rögtön fel is kapcsoltam a lámpát azt mentem tovább és is meg ők is :)

2012. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
leszarják.. csak a traffipaxhoz értenek
2012. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én soha nem kapcsolom fel fényes nappal városon kívül a lámpát de még belül sem. Kivétel ha olyanok a látási viszonyok pl szürkület, borús idő és az ennél rosszabbak. De ha süt a nap vagy nagyon világos van akkor sohasem tolom fel. Ha meg szembe jön veled nem fog azal törődni hogy leállítson mert ahhoz meg kellene valahol fordulnia és utánad menni különben nem állíthat meg főleg nem ha szembe forgalomban jön feléd. Gondolj bele tűz a nap meleg van van annak a szegény lámpafoncsornak elég baja ebben a forróságban nem hogy még rákapcsolod a világítást =D, ezzel nagyon ki lehet készíteni a lámpákat főleg a hátsókat amik nem is hűlnek le ilyen időben annyira mint az elsők .Na meg nappal mindenki látja a közlekedő autókat ha van világítása ha nincs
2012. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak gratulálok. Bizonyára nem vezették még soha szembefényben, amikor ugyan világos van, de a szemből tűző naptól alig látsz valamit. Ilyenkor borzasztó sokat számít, hogy fel van-e kapcsolva a tompított. Hasonlóképp a gyorsan váltakozó árnyas-napfényes szakaszokon: a két, állandó fényerejű pont az árnyak okozta folyamatos villódzás közepette már sokkal messzebbről jelzik, hogy érkezel. Vagy mit gondolsz, miért találták ki ezt a szabályt? (emlékeztetőül: nem csak az a fontos, hogy te láss - legalább ennyire fontos az is, hogy téged lássanak!)
2012. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!