Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem indulok el...

Mit csináljak? Nem indulok el egyedül autóval. Fűzöm magam több hete és már ott vagyok, hogy feladom. Mi van velem? Magamat semértem. Nem is akarom? Felesleges volt megcsinálnom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, de rákényszerültem.

Eleinte a párommal vezettem, aztán mögém ültettem a anyósülésre, és úgy olyan volt, mintha egyedül lennék. Aztán kisebb utakat tettem meg egyedül, egyre hosszabbakat. Most már gond nélkül vezetek bárhol.

Gondolj arra, milyen jó volt vezetni, ülj be este, amikor még nincs sötét, de már a forgalom is csökkent, és szórakozásból autókázz egy kicsit.

2009. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy és félsz a vezetéstől ? Ne páráz nekem is para volt elsőre egyedül menni de 2-3 nap és nem foglalkozol vele csak mész.Ha egyedül mész és van őruralmad akor nagyon hamar tudsz tanulni.Hiába ül melledet akárki is ha baj történik akor nem sok mindent tud tenni az aki az anyós Üllésen van.Először ha egyedül mész inkább kocsikázz valami kisebb faluba ott nincs nagy forgalom és hamar megismered az autót és városban sem lesz gond menni.DE jegyezd meg remegve ne nagyon menj mert az ilyenek miatt van a legtöbb baleset a nyugdíjasok és a diszkó baleseteken kívül.Amugy ha van érzéked az auto vezetéshez egy autot kb 2-3 óra alt meglehet ismerni( itt gondolok a kuplung kezelés és hasonlókra).Nem felesleges hogy megszerezted a jogsit csak ne félj nem lesz gond.Gondolj arra hogy van egy lábad ismered a féket megtudsz álni van kormányod kitudod kerülni az akadályokat.Részegek meg idióták mindig lesznek az utakon.17/F
2009. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de szerintem reménytelen minél több napot nem ülök be annál jobban elhanyagolom és nem vagyok fiatal....
2009. júl. 7. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kocsik.......... egy életérzés.

Velük fekszem, kelek.

A második barátnőm :D)) Szépítgetem, beszélek hozzá:D))

A világ eggyik legjobb érzése mikor az ülésbe tapadsz mikor tövig nyomod a gázt.

IMÁDOK vezetni, versenyezni........... az adrenalin elmondhatatlan hogy mi zajlik a fejedbe nagy tempónál.

Jólvan én nem az autós iskolába tanultam meg de azt is el kellett végeznem hogy legyen jogsim.

Mitől félsz???

Tudok egy két tanácsot adni, 10éves vezetői tapasztalattal nameg 1éves jogsival. 18/F

2009. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez az amit nem tudok! El se indulok már egy hete nem próbálkoztam. Nincs kedvem, nem is akarom? Nem tuodm hidd el, szeretném én is tudni de nem tudom
2009. júl. 7. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Látom nem érdekel de én azért el mondom:

Legalább 5dolgot vegyél figyelembe és akkor nem lessz baj:

1.)Legyen rendbe a kocsid műszaki állapota.

2.)Mindig légy figyelmes és előrre látó.

-ne banbulj el egy pontot figyelve, járjon a szemed a szemed és a fejed (tükrök, müszer fal, holterek).

-és sebesség arányosan figyeld magad előtt az utat.

3.)A környezeti viszonyoknak megfelelően vezess.

4.)Ne tegyél semmit második szándékból.

5.)és istenemre kérlek ne legyél teis "mesterséges forgalom lassító" 90es táblánál 70-el döcögni kész életveszély.

2009. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs csak most olvasom a vállaszod.
2009. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van barátod, apukád, férjed (nem tudom mennyi idős vagy) vagy egy FÉRFI (ne nőt, mert akkor "vak vezet világtalant"...... már bocs) aki jogosítvánnyal és tapasztalattal rendelkezik?

Ha van, akkor üljön be melléd az anyós ülésre, vagy vigyen ki a városon kívülre egy olyan szakaszra amit szinte senkise használ (de van rajta forgalom) és vedd át a kormányt.... utána szoktasd magad hozzá.

Menny egyre bentebb a városba.

Vagy ha az megnyugtat akkor, lehet venni ilyen Két T-betűs táblát/matricát és kiteheted a kocsi hátuljára (nekem is kint van, de csak poénból) éa a mögötted lévő tudni fogja hogy valószínűleg egy tapasztalatlan, friss jogsis halad előtte és elővigyázatosabb lessz.

2009. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19:37 is én voltam.
2009. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad félve vezetni, nem szabad erőltetni mert annál rosszabb. Majd megjön a kedv ha nem tesszük "kötelezővé"!
2009. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!