Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amikor ülök az "anyósülésen"...

Amikor ülök az "anyósülésen" és megyünk a kocsival akkor mindig úgy látom, hogy nem férünk el az útón. Holott pl jön velünk szembe egy másik kocsi. Nem érzem a kocsi nagyságát. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:38
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs úton
2009. júl. 7. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
nem érzékeli a szemed... van ilyen sajnos
2009. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
gondolom nincs jogsid, régen én is így voltam ezzel, tehát no para :)
2009. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
mivel nem te vezetsz ezért nem is fogod ugy érezi a kocsit soha mindha a soför lennél.Engem ha motoral visznek már 30-40 él félek de ha én vezetek 80-90 azt simán tépünk .
2009. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor jó :) mert szeretném letenni a jogsit és féltem,hogy ez így marad

és utána megszokja a szemed ha már van jogsid?

2009. júl. 7. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Utasként nem is kell érezned!

Amikor próbáltam a feleségem vezetni tanítani, ha én belenyúltam a kormányba és kicsit jobbra húztam, hogy a szembejövő is elférjen az úton, szegény úgy látta a kevés tapasztalatával, hogy már az árokban megyűnk!

Ilyenkor persze ő próbálta visszafelé kormányozni az autót, volt olyan, hogy szinte erőből kellett fognom a kormányt, hogy neki ne rántsa a szembejövő autónak.

Azóta nem próbálkoztunk!

2009. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

"akkor jó :) mert szeretném letenni a jogsit és féltem,hogy ez így marad

és utána megszokja a szemed ha már van jogsid?"


Erre van a rutin. Majd a bójázásoknál, parkolásoknál meg fogod érezni az autó szélességét, hosszúságát, úgyhogy nem lesz semmi gond ne aggódj.

2009. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. júl. 8. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!