Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorshajtás. Téves rendőrségi...

Theorba kérdése:

Gyorshajtás. Téves rendőrségi bírság?

Figyelt kérdés
A BP. Diósárok 19-21 előtt (lásd Google térkép balról jobbra irányban) lefeléjövet megbüntettek 30.000-re. 21 éve járok arra nap mint nap, és most még vissza is mentem ellenőrizni: a jobbra eső Rőzse utca feloldja a Diósárok tetején kirakott Max. 30Km/h táblát. Mi ilyenkor a teendő?

2012. jún. 29. 23:35
 1/5 Napkiraly ***** válasza:
100%
lefotózod, leírod az álláspontodat,beküldöd nekik határidőben mint bizonyítási indítványt v fellebbezést
2012. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Napkiraly ***** válasza:
22%
vagy szerzel egy szlovák rendszámot és legközelebb százhatvannal röhögsz bele a traffiba
2012. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nyerhetsz a vámszedők ellen. Tudod mit fognak mondani? Amikor a fotó készült akkor volt mégegy 30-as tábla a kereszteződés után is ,csak azóta "elfújta a szél".
2012. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az elöttem lévőnek van igaza. Mindig ők nyernek.
2012. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemlehetne Minden rendorautonak a hatuljara egy 30-as tablat szerelni oszloppal egyutt? Es amikor megallnak forgalommal helyesen traffizni automatikusan Nekik van igazuk :) Es hordhatnanak meg magukkal 30 km/h-s tablat is azt kirakjak a szembe savba igy mindket oldalt merhetik egyszerre. Szerintem ez lenne a leglogikusabb, es celraveztobb megoldas. Nincs Vita nics fellebezes, csak a Tiszta bevetel. Szerintem ezt fel is rakom az ORFK oldalara most azonnal!!!
2012. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!