Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Waberer fuvarozó céget ismeri...

Waberer fuvarozó céget ismeri valaki? mit mondanátok el róla?

Figyelt kérdés
lehet hogy jelentkezem hozzájuk sofőrnek.

2012. júl. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nem a Waberer's- re gondolsz? azon belül melyikre?
2012. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Jelentkezz, állandóan sofőr hiánnyal küzdenek. Minden "hülyét" felvesznek. Nem a legjobb cég, de mindig időben fizetnek, ezenkívül nem sok mindenben korrektek.
2012. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 évig dolgoztam náluk. Tudok jót és rosszat egyaránt mondani. A fizetés pontosan érkezik,be vagy jelentve,az autók új állapotúak, jók,kényelmesek. Tehát nem olyan,mint egy kis maszek cég,ha NORMÁLISAN dolgozol,akkor nem vonogatnak a pénzedből, a fuvarszervezők...hát olyan mint az élet más területén is:van jó indulatú, meg kevésbé pozitív hozzáállású. De el lehet azért dolgozgatni náluk. Nem tudom hány éves vagy, de előny lehet, hogy gyakorlat nélkül is felvesznek. Más kérdés, hogy aztán a sok baleset javarészt ebből következik be:40 tonna(tehét szóló gyakorlat nélküli sofőrök), magas, hosszú, és viszonylag erős autók,azonban ezekhez kéne egy kis gyakorlat is. Sajnos -mikor én 2006-ban eljöttem-kezdett nagyon felhígulni a társaság, és kezdett a Rynartra hasonlítani. De ha nincs más,akkor vágj bele,jobb mint munka nélkül otthon ülni. Esetleges alternatívaként megemlíteném még a Horváth Rudi céget...sok sikert!
2012. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso: Mennyi idos vagy? Semmi tamado jelleg, csak Apos is ott dolgozott kerek 2 honapig, igaz O mar tul van az 50-en. Neki kicsit maskepp jottek le ezek a dolgok...Ugye a potkocsik Iroroszagbol vannak regisztralva hiszen ott nincs muszaki vizsga, a ceg Osztrak, a kamionok magyar rendszammal futnak, mig a felirat a potkocsin Britannia ha jol tudom. A tulvezetes kotelezo, persze a buntetest fizetik, a kisfonok Magyar kutyanak hivja a soforoket, es az osszes europai rendor rajuk vadaszik...Egy cegrol beszelunk?
2012. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

30 vagyok. Az,hogy minek hív a főnök egy percig sem érdekelt. Bár én személy szerint nem hallottam ilyesmit, de nem kétlem. Nem voltam csókos sose, de nem is voltam rosszba senkivel. Nekem egy volt a lényeg:ha hajtok, akkor normális pénzt kapok! Túlvezetés:mutass egy céget, ahol az AETR-t maradéktalanul betartva vezetnek a sofőrök-ilyen sajnos ma Kishazánkban nincs. Vagy esetleg valami állami cég,posta vagy ilyesmi fillérekért. Egyre rosszabb lett a Waberer's is,sok román állampolgárt vettek fel, azóta kergetik a német rendőrök ezeket az autókat-néha szerintem teljesen jogosan. Csak egy példa erre:nem egyszer jártam úgy, hogy retarderrel 80-90-nel csorogtam le pld. az Annahegyi lejtőn. A román "Kolléga" meg kb.140-nel,a pót csak úgy lobogott a traktor mögött. Ez azért felelőtlen közlekedés,az ilyet szankcionálni kell,nincs szükség felesleges áldozatokra.

Összegezve: jó volt ott dolgozni, de mára egy porcikám se kívánja sem a céget, sem a kamiont,sem pedig a fuvarozást...

2012. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit leirtal igaz. Akkor eleg eltero nezeteket vallotok az emberi meltosagrol de ez mar mas kerdes. A tobbi meg ismet ugy van :) Szep napot :)
2012. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat az Tim osztrak senkihazi cege akire gondoltam....megegyszer elnezest...
2012. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!