Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A megyeri híd kilátó részébe...

A megyeri híd kilátó részébe hogyan lehet feljutni?

Figyelt kérdés

Arra mentem kocsival, de azt néztem hogy az út felől nincs bejárat a hídlábba (üveges felső részébe) ahol állítólag lift is van? Gondolom azért mert akkor sokan félreállnának ott kocsival az meg balesetveszélyes lenne. De akkor hogyan? Híd végén kocsit letenni, és bebattyogni gyalog? De akkor a kocsit hol tegyem le? És mikor látogatható, mennyibe kerül? Már láttam ott emberkéket rohangálni...

Volt már ott valaki?


2009. júl. 12. 23:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsika hogy kisbetűvel írtam...jaaaj...figyelmetlenség.

Megyeri híd

2009. júl. 12. 23:42
 2/3 anonim válasza:
100%
Tudomásom szerint a Megyeri-hídon nincs kilátó. Persze dízájnos meg szép meg biztos lehet onnan kilátni, de amikor elkészült láttam egy riportot, ahol a riporter külön kihangsúlyozta, hogy nekik külön megengedték hogy felmenjenek az üzemeltető "főbácsival".
2009. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az egyik pillér csúcsába eredetileg kávézót terveztek, de ezt végül kihagyták költségtakarékosságból. sajna kilátó nincs, de időközönként szerveznek túrát, ekkor kb 7-10 fős csapatokban fel lehet jutni a híd tetejére. a liftet nem lehet használni, ez a hídmester privilégiuma, sajna lépcsőzni kell.
2010. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!