Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz tanulashoz vmi jo tipp?

Kresz tanulashoz vmi jo tipp?

Figyelt kérdés
A teszteles mennyire jo a sikeres vizsga eleresehez?tobb mint 2 het alatt fel lehet keszulni?
2012. júl. 14. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Beülsz kresz oktatásra ott jó eséllyel kapsz egy könyvet és tanulmányozod amennyit csak tudod. Igen programot is fogsz kapni, azt közben csinálod, hogy készülj a vizsgára. De ha bemagolod azzal semmire nem fogsz menni a közlekedésben, ne az legyen a célod, hogy a vizsgán átmenj hanem, hogy tudd használni amit megtanultál.
2012. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teszteles mennyire jo a sikeres vizsga eleresehez? Nem feltétlen. Néha az is kevés amit a tanfolyamon mondanak. Én napi 10-15 tesztet csináltam csak pár hibákkal /3-4 hibákkal dolgoztam max/ és mégis megbuktam.
2012. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kresz oktatáson figyelsz.

Aztán gyakorló progiba gyakorolsz. Naonta legalább 1x megcsinálod vizsgaszigorúba. Meg legalább 2x kérdéscsoportonként az összeset.

Ha ezt megcsinálod, és közben figyelsz is akkor nem fogsz megbukni.

(ha meg mégis akkor inkább hagyd a jogsit a francba)

2012. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kresz-en az előírt óraszám felén nem voltam ott, könyvem nem volt, a programot meg már 15-16 évesen csináltam, jogsikezdés elött, az összes kategóriára(B-C-CE-D)

kreszvizsgára úgy mentem hogy nincs olyan kérdés amit nem láttam volna, rontottam is, de meglett elsőre, az a lényeg.

forgalomba meg úgy sem úgy használod a kreszt ahogy le van írva, mert akkor egy 10 km-es út is egy óráig tartana(nem a gyorshajtásról beszélek)

2012. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelsz órákon, a programot meg folyamatosan tolod vizsgamódban.
2012. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!