Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki, aki mostanában szerzet...

Valaki, aki mostanában szerzett jogosítványt! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval, most kezdtem el járni egy tanfolyamra. Az első kérdésem az volt az oktatóhoz, hogy vége lesz-e az egésznek augusztus 25.-éig, mert utána nekem külföldre kell menni. Mondta hogy persze, elég rossz lenne nekik, ha egy elmélet nem menne le egy hónap alatt. Megnyugodtam, hogy el tudom kezdeni, le is diktálták, mikor milyen órák lesznek. 8.-ával vége, utána kb 1 hét és vizsga. Ezt mondták. Gondoltam magamba király, akkor simán beleférek. Majd tegnap 17.-ére tették az utolsó eü órát. A kérdésem az lenne, ha nem férek bele az időbe, akkor el tudom csúsztatni az eü vizsgát, szeptember közepe felé? Vagy akkor mit lehet csinálni? Hogy megy ez? Tudnátok segíteni? Köszi előre is! 23/L

2012. júl. 17. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Az elsősegély vizsgát el lehet tolni, az csak a jogosítvány megszerzésének a feltétele, a vizsgáknak egyáltalán nem. Akkor kapod meg a jogsid, mikor megvan az Eü-vizsgád is, de erre (ha jól emlékszem) van két éved :)
2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aaa, de jó. A kresz vizsga tuti belefér, talán 17.-éig is meglesz, csak rámjött a frász, amikor 17.-ét mondott utolsó eü órának. Köszi szépen a választ!
2012. júl. 17. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ,az elsőnek igaza van. Én is végére hagytam, bár nem volt jó ötlet, mert minden megvolt a jogsihoz, csak ez hiányzott, és emiatt nagyon mérges voltam magamra. Mindjárt az elején a kresz alatt meg kellett volna csinálnom.
2012. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!