Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntettek Ausztriában a...

Megbüntettek Ausztriában a vonaton, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most nem azokat a válaszokat várom, hogy "ez ám a magyar mentalitás" meg hogy "bliccelni volt eszed akkor viseld a következményeket" meg ilyeneket, hanem hogy mennyi az esélye annak, hogy behajtják rajtam Magyarországon valahogy valamikor. Van e valami egyezmény a két ország közt ezzel kapcsolatban.
2012. júl. 22. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Találtam is egy cikket, jó régi, ezek szerint 70€-tól adják át az itteniknek az ügyet. Vagy ez már változott?
2012. júl. 22. 19:48
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja a link:

[link]

2012. júl. 22. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fizesd be, sosem tudhatod, mit hoz a jövő. Lehet, hogy ma még nem tudják behajtani, de nem lehetsz benne biztos, hogy az elévülésig nem fog változni a jogi környezet. Aztán majd nézel nagyokat, amikor viszik a tévédet a késedelmi kamatok fejében vagy csak simán nem kapsz fizetést, mert inkasszózták.
2012. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be tudják hajtani. A MÁV együttműködik az osztrákokkal, a magyar fél is kiadja az osztráknak a megbűntetett állampolgárai adatait. Fizesd be, ők nem hülyéből vannak...
2012. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!