Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz megtanulni vezetni?

Nehéz megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
idő kell hozzá, meg jó vezetési érzik, ami 10ből..4embernek- van mert a többi csak vezet de érzik az :( nem sok.
2012. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ami nyilván minősíti az oktatás színvonalát is...
2012. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, megtanulod a technikai kezelést, a kreszt-t és ezt együtt használva idővel rutinszerűen fogod csinálni.
2012. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én általában precíz vagyok, az apró részletek sem szokták elkerülni a figyelmemet. Tudok egyszerre több dologra is koncentrálni. Viszont a kézügyességem nem sok van. Bár nem vagyok kétbalkezes sem, nem szoktam elejteni, mellényúlni, nekimenni semminek.

Ennyiből már lehet következtetni, hogy mennyire fog menni a vezetés?

2012. júl. 26. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már jogsit kapsz, onnantól kezdve szerintem már lehetetlen olyat hibázni hogy fék helyett gáz vagy bármi mást nyomsz, fél éve van jogsim, és már nagyon sok helyen jártam, pedig én sem vagyok profi kézügyességre :) ne aggódj, jó vezető lesz belőled is, csak ügyesnek kell lenni :)
2012. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!