Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy PÁV vizsgán mindenk...

Igaz, hogy PÁV vizsgán mindenki megfelel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:04
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem igaz.

Párom is volt és nem mindenki ment át.

2012. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
először kapsz egy csekket ezt be kell fizetned ezt ,na ezt kérni fogják, személyi,lakcím kártya, jogosítvány és egy toll!
2012. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem.

8300 volt még amikor én csináltam, hát sokaknak nem volt meg.

2012. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ez elkeserítő. Akkor nem tudom miért mondta az még az oktatóm is ,hogy 98% átmegy. Akkor nekem tuti , hogy nem fog sikerülni . :(
2012. júl. 26. 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Én PÁV II-n voltam, a sima natúr PÁV, amire akkor küldenek, ha megbuktál az 5. vizsgán, az valóban a 98%-nak sikerül.
2012. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az oktatód valószínűleg azért mondta hogy sokan átmennek hogy ne stresszeld magad azon hogy "úristen meg fogok bukni"
2012. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én kétszer voltam,és nem adták meg, pedig balesetem sosem volt, gyorshajtásért volt néhány bírságom.

egyébként ismerek olyat, akinek félévente volt valami balesete, és ö megkapta.


inkább azon múlik mennyire vagy szimpatikus a nagyokos pszihiáternek.

2012. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Erről egy igazolást kapsz, amiről csináltatsz egy hitelesített fénymásolatot a közjegyzőnél és azt magadnál tartod.

A PÁV 1 kell a megkülönböztetett jelzést használó járművek vezetéséhez ( tűzoltó és mentősofőröknek van, rendőrök 95%ának nincs, ebbe ne menjünk bele, miért).

PÁV II kell a nehéz pótkocsi vontatásához és a veszélyes anyagok szállításához, ADR-t nem is teheted le nélküle.

PÁV III kell a C kategóriához, hogy egyáltalán vezethess teherautót 7.5 tonna megengedett össztömeg fölött.

PÁV II-t érdemes csinálni, mert ha annak nem felelsz meg, leminősíthetik PÁV III-nak, ha a teszteredményeid még azt a mércét megütik, PÁV I tényleg csak megkülönböztetetthez kell.

Reflexeidet, memóriádat, döntéshozó-képességed, személyiségedet vizsgálják. Azért fontos az is, hogy szimpatikus legyél a pszichológusnak, mert az is elárul rólad sok mindent. Hiába kiválóak az eredményeid, ha lerí rólad, hogy egy agresszív állat vagy, nem fogsz PÁV I-et kapni akkor sem.

2012. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Confiance kérlek ne offolj a kérdésem alatt. Tegyél fel egy új kérdést ha valamire kíváncsi vagy. Köszi.
2012. júl. 27. 17:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Tegnap 14:33 te sem tudod,hogy mihez kell és milyen páv szükséges!!!
2012. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!