Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez rettenetes, miért van...

Ez rettenetes, miért van ennyi figyelmetlen, tunya sofőr?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=UKByynbK7pk&feature=related


Ebből a videóból kiindulva, van egy piros meg egy szürke Suzukis aztán egy opeles... DE HA már kikanyarodik a mentő elé mi a f@szomért nem nyomja a gázt, vagy húzódik ki gyorsan oldalra??? Borzasztó...


2012. júl. 27. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A gépjárműoktatás színvonala! Kevés a jó oktató
2012. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen... Mielőtt majd valaki leírná h ne "szidjam" a Suzukisokat.. Ezt nem szidásnak írtam, hanem példának. Nekünk is Suzuki van, de nem a kocsi vezeti magát hanem a sofőr az autót...
2012. júl. 27. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem akarom védeni azokat, akik valóban bunkók a mentővel, de tapasztalatból tudom, hogy néha nagyon nehéz eldönteni, hogy most merre is álljak félre az útból. Egyrészt nehéz meghallani, hogy milyen irányból jön a mentő (ha nem azt a mély, morgó hangját használja), másrészt nem látom, hogy hogyan fog elférni, hol akar átmenni. Az is nehezíti a helyzetet, hogy relative ritkán találkozom mentővel, így gyakorlatom sincs. Nem tudom, hol lehetne ezt gyakorolni. Mondjuk már a videó megnézése is segített, a mentő szemszögéből nézve sok dolog kiderül, ami máshonnét nem.
2012. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból is lehet nézni a dolgot. Én ha hallgatok zenét a kocsiba és hallok bármilyen szirénázó járművet akkor gyorsan mute gomb benyom és figyelek mint a barom h honnan jön, és tekergetem a fejem h lássam merről közelít és eltudjam engedni, vagy esetleg h minél távolabb legyek tőle.
2012. júl. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!