Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meghúztak forgalomból ötödjére...

Meghúztak forgalomból ötödjére is (B kategóriás személygépkocsiból) Mi történik a Páv vizsgálaton? Milyen feladatok vannak? Nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Sok embert húznak el ott? A vezetésnél parkolni is kell meg megfordulni is? Es ugye nem nagy forgalomban kell vezetni?
2009. júl. 17. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
ne haragudj meg, de a forgalmi a kressz tanfolyam befejező része. ha nem tudsz/mersz vezetni forgalomban, vagy megfordulni, netalán parkolni, akkor miért akarod, hogy a kezedben legyen a jogosítvány?
2009. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én merek parkolni, megfordulni meg minden. Csak hogy én kevésszer jártam Budapesten! És egy kicsit tartok tőle. De még embert sosem veszélyeztettem. És sok kis baromságon húztak el.
2009. júl. 17. 22:50
 3/15 anonim ***** válasza:
A PÁV elsősorban azt vizsgálja, hogy pszichológiailag alkalmas vagy-e a vezetésre. Ha az vagy, akkor hajrá, vezess, de ha nem akkor nem kaphatsz jogosítványt, és ez a saját érdeked is.
2009. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem alakalmas vagyok rá még csak 18 éves vagyok! Soha semmi problémám nem volt még a suliban.
2009. júl. 17. 22:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Ess neki újra! :)
2009. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért, ne parázz, csak sikerül átmenned a forgalmin vagy a PÁV-on.

Semmi rosszat nem akarok mondani, de azért ez az autóssulit is minősíti, amennyi órát vetetnek a tanulókkal, az semmire sem elég-és ezt nem csak én mondom, van néhány értelmes autós oktató is, aki elismeri ezt a tényt.

(vagy a pénzre mennek, minél többször buktatnak, annál több pénz ugye...sajna ilyen világot élünk)

Lehetséges vizsagútvonalra kettőre-háromra emlékszem, azok még élnek ha jól tudom, az egyik a Campona felé lévő 11. ker. Fehérvári út, a másik a 8. ker. Köztársaság tér, a harmadik a 9. ker. Üllői út-Fűvész kert.

(ha ezek már nem élnének, akkor sorry)

Én nem olyan rég vizsgáztam, ezért merem írni.

Sok sikert!

2009. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bízz magadban !Nincs veled baj azért buktanak hogy lehúzzanak pénzel.Jatolj nekik nem a vezetéseddel van baj csak pénzéhesek.Én ezért jatoltam mert nemfognak több tizezerrel lehúzni meg várni sem fogok plusz 2 hónapot ( ritkán van vizsga ) 1,5 hónapja van jogsim a barátom akivel együt keztuk direkt nem jatol még mindig csinálva vagy 3 szor megbuktaták már és jóbban vezet mint én sokkal ( 2 éve jogsi nélkül vezetet énmeg most ültem autoban előszőr.Megjegyezném nem a vadállat 18 évesek közé tartozom hanem figyelek másokra.
2009. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Előző vagyok ! 15 ezret jatoltam és hamar meglett a jogsim elsőre sikerült.Barátomnak egy bukás az 6 ezer pótdij és 6 ezer a plusz kötelező kétóra szóval egy bukása 12 ezerbe kerül.Már 3 szor húzták közel 40 ezret kifizetet és még mindig nincs meg a jogsija.Ha megis szerzi mig elintéz mindent ( okmányiroda)közel lesz az 50 ezerhez ha mégegyszer bukik.Szóval 140 ezer helyez majdnem 200 ezrébe lesz a jogsija és vagy 2-3 hónapot csúszik.Nem mondom hogy egyböl jatolni kell de az ember ne is hagyja magát megvezetni.
2009. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Előzőnek: aki csak úgy tud átmenni, hogy jattol, egy szánalmas L Ú Z E R! Érdekes, én egy fillért nem fizettem és elsőre átmentem hibavonal nélkül. Látod, nem a lehúzásra mennek, ha tudsz vezetni átmész. De te nem tudsz, azért csak kenőpénzzel engedtek át. Ennyi...
2009. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de csak akkor tudnak megbuktatni ha hibázol,ez egyértelmü. Ha kirakod az indexet,nem huznak meg azért mert nem raktad ki,nem tehetik meg,akkor sem ha le akarnak rántani rolad mégegy kis pénzt. Szerintem hanyagold a témát ha ötödjére sem sikerült.. az mi hogy "ugye nem nagy forgalomban"? Miért,ha meglesz a jogsid akkor a parkolóban fogsz körözni? vááááá.....
2009. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!