Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam forgalombol 5jére...

Megbuktam forgalombol 5jére is. És nem azért huztak meg mert hülye vagyok. Nem tudjátok mi történik a páv vizsgálaton? Mit kell csinálni? Miről kérdezgetnek? Mennyi időbe telik? Sokakat huznak el? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

1. Feladat: 10 perc vezetés (menni kell 1 kört)


2. Feladat: 1. kép villan fel (asszem az egy balra nyíl), akkor balra kell eltolnod a kart, amit a bal kezeddel irányítasz. Ha 2. villan fel (asszem az egy jobbra nyíl), akkor jobbra kell eltolnod a kart. Ha a 3. kép villan fel, akkor a jobb kezeddel a kart magad felé kell húznod. Ha a 4. kép villan fel akkor a bal lábaddal a bal pedált kell lenyomnod, ha az 5. kép villan fel, akkor a jobb lábaddal a jobb pedált kell lenyomnod.


[link]


3. Feladat: Ha a zöld szín villan fel, akkor az érintőtollal az ellenkező oldali zöld mezőt kell megbökni, ha a piros villan fel, akkor a piros előtti mezőt (itt nem kell az ellenkezőt), ez lesz variálva különböző módon (egyszerre több villan fel). Az utolsó körben a „K” mezőt kell megbökni minden feladat után, mert addig nem jön a következő.


[link]


4. Feladat: Egy labdát kell vezetni egy ketrecben, rácsokon keresztül lehet benyúlni. Van kb. 6 különböző pálcika, ami közül választani kell, mert nem lehet mindegyikkel megoldani az egyes akadályokat. Elsőre szerintem mindegy melyiket választod. Ahol viszont az emelkedőre kell fellökni a labdát, ott a patkó alakú pálcikát válaszd!


[link]


5. Feladat: Írásbeli. Grafikont kell leolvasni (Nagyon egyszerű). Számokat kell leolvasni. Alkatrészeket kell összerakni fejben és a lapon a helyeset bejelölni (Azonos betűk érintkezhetnek csak). Nézd a képet!


[link]


6. Feladat: Pszichológia vizsgálat. Képek közül kell választani melyik szimpatikus, melyik nem. Emberek lesznek rajta. Utána a nő általános dolgokról kérdez, semmi komoly.


Hát ennyi az egész:) Szerintem nagyon jó:)

2009. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
de nem bánnám, ha inkább vennél a pénzből egy éves bérletet:S nem szeretném hogy 120al csússz a gyerekem felé amikor biciklizik:S
2009. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerűen van aki nem olyan értelmes, hogy meg tudjon tanulni vezeti.
2009. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Már bocsika de nem is arra felé lakom amerre te meg nem is gyorshajtás miatt huztak meg. Elöször gondolkozzál el hogy mit irsz!! És más emberek is voltak ilyen helyzetbe mint én. Meg amugyis ha gyeremked odafigyel nem csuszik egy kocsi alá se!!! Üdv

Ja és nem hülye se.

2009. jún. 21. 20:07
 5/18 A kérdező kommentje:
Vezetni meg tudok. ettől nem kell aggoni megnézném hogy ti hogy szenvedtek meg a jogosítványért. De azért köszönöm a válaszokat!!
2009. jún. 21. 20:08
 6/18 A kérdező kommentje:
És csak értelmes válaszokat várnék! Pl a legelsö az nagyon megnyugato válasz!!! Aki küldte nagyon megköszönöm neki:)
2009. jún. 21. 20:36
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is tudok vezetni:) Más okok miatt mentem PÁV-ra:S Volt egy kis "félreértésünk" egymással az oktatóval, ha értitek, hogy mire gondolok:S Már szereztem jogsit, és sokat vezettem azóta:) Kérdező neked is hasonlókat kívánok! Sikerülni fog:) Kedves 2. hozzászólónak üzenem, hogy nagyon apró hibákon is lehet bukni, és a kevés gyakorlás is lehet az oka. Első voltam:) Amit írtam, arra számíts, mert ezek a feladatok lesznek...
2009. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
jah sajnos a vizsgázó nagyon ki van szolgáltatva a vizsgabiztosnak, és sokszor a legkisebb dolgok miatt is megbuktatnak, főleg ha a vizsgabiztosnak valami baja van a magánéletében például.. Ha nem adsz pénzt akkor kb bárhova mész és bárhogy vezetsz alacsony esélyekkel indulsz, ugyanis egyre kevesebb a vizsgázó, viszont egyre több a vizsgabiztos (mert még mindig jó biznisz), és ha mindenki elsőre átmenne jóval kevesebbet kaszálnának, ráadásul mostanában kb minden 2. ember fizet a jogsiért (LEfizet..) ezekután nem szabad csodálkozni hogy iylen a közlekedés..
2009. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
OFF: Mennyit szokás adni a vizsgabiztosnak?
2009. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
14:19: remélem nem tervezed, de tudtommal olyan 30e-től kezdődik de ez a legalja..
2009. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!