Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsgára valo felkészülé...

Kresz vizsgára valo felkészülésre, napi hány orát gyakoroltatok? B. kategoria.

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kétszer végig veszed a kérdéseket, utána napi 3-4 teszt és hibapont nélkül fog menni. Amikor meglátod a kérdést, el se olvasod már tudni fogod a választ! Bevált módszer!
2012. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egy hete kezdtem el tanulni a kreszt.talán eddig két alkalommal sikerült 70 pont körülit elérnem,amivel már át mendtem volna,de utána mindig visszaesek 58 pontokhoz,néha már azt érzem,hogy nekem ez nem fog sikerülni,dehát biztosan csak idö kell hozzá.minden nap gyakorlok legalább 4-szer.
2012. aug. 1. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
folytasd ezt akkor és ha tudod akkor vedd át az összes tematikus témakörinti kérdéseket is
2012. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 intrepid ***** válasza:
Amelyik kérdést elrontottál, írd fel, és olvasd át újból a tankönyvből. Ne arra gyúrjál, hogy éppen csak átmenjél, az életben nap mint nap vizsgázol, és ott a hibapont nagyon drága.
2012. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 válaszoló: és így bukhatsz meg nagyon könnyen. Előfordulhat, hogy picit átvariálják a kérdést, vagy a válaszokat és ha "megszokásból" kattintasz, nem gondolkodsz akkor bizony megszívod.
2012. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2x olvastam végig a kresz könyvet, utolsó 2 napon kezdtem igazából a programmal foglalkozni, első nap még lightos volt, a második viszont ahogy haza értem az iskolából, ültem gép elé, és késő estig nyomattam a teszt kérdéseket, így mentem át 73 ponttal :)
2012. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

aki tegnap 18:29-kor irta a választ,hogy igy bukhatok meg könnyen,azt mire értetted?tanulok minden nap,és nem az a célom,hogy éppen át menyjek,hanem hogy tényleg az utakon is tudjak majd mindent,mivel három kisgyerekem van.

csak kicsit nehéz töllük tanulni,ha lehetne egész nap a gyakorlo programot nyomnám,de nem birom.ha éppen fözök akkor a könyvet tanulom,hát remélem azért sikerül megtanulni igy is.

2012. aug. 2. 08:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Először is végig olvastam a könyvet, ez kb. 1-2 óra volt, persze fel is dolgoztam közben, amit olvastam. Aztán napi 2-3 tesztet csináltam. Ha nem csak átfutsz a könyvön, ha nem értelmezed is rendesen, akkor nagyon hamar vágni fogod.
2012. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"aki tegnap 18:29-kor irta a választ,hogy igy bukhatok meg könnyen,azt mire értetted?"


Szerintem ezt az első válaszoló "bevált módszerére" írta. Nálunk is ezzel a módszerrel próbálkozott szinte mindenki, akinek bukás lett a vége. Mert ha emlékezetből nyomkodod a kérdésre a válaszokat, akkor nagyon meg tudod szívni, ha egy kicsit variálnak a kérdéseken. Mert akkor máris nem az a válasz, amire a gyakorlóból emlékeztél.

2012. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 héttel a vizsga előtt volt a kresz oktatás, utána a könyvet vettük át egy haverommal és a CD-t napi 2-3 órát pörgettem, de aztán többet, ha kresz vizsgára készül valaki, akkor szánja rá az időt rendesen. 1x kell csak, de akkor sikerüljön :)
2012. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!