Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti megvennétek a 16 éves...

Ti megvennétek a 16 éves fiatoknak egy HONDA CBR 1000RR ha tehetnétek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 00:12
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Hát én szülinapjára gondoltam.Mivel kitünő tanulo volt az általánosba is meg most a középiskolába ezért gondolkodtunk el a feleségemel!
2009. júl. 23. 13:37
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
2-vel ezelőtti vagyok. Hát figyelj, már ha azt nézzük hogy ha most lessz 16, akkor nem lehet túl erős. (ilyen idős korban kevés srác kondizik) Ez a motor legalább 200 kiló. Ha már annyira egy szép sportmotor, akkor Honda Nsr, vagy CBR... Szerintem. Nekem Nsr-em volt, és bőven sok. Fiadnak előtte volt már motorja? Tényleg nagyon veszélyes egy ilyen motor. Tekersz egyet a gázon és máros a hátadon csúszol a motorral az öledben... :S 15f
2009. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok túl értelmesek akkor. Mégha a srác nyavajogna akkor azt mondanám, hogy hülye szülő megsajnálja. De te magadtól gondolkozol ilyenen? hát gratula.
2009. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Gondoljatok előbb bele pár dologba:

1.16 évesen még akkor sem lehet rá jogsija, ha teszem azt már 14 évesen volt neki kismotorra. Ergo ezt a CBR-t legfeljebb csak a kert végében vezetheti, mert ugye érvényes A kategóriás jogosítvány nélkül nem mehet ki vele az utcára->akkor meg minek. Más kérdés, hogy ha Titeket ez nem érdekel (mármint hogy jogsi nélkül vezet, ergo törvényt szeg), de ezzel van egy másik probléma. A fiatok ezt a példát fogja követni, azt hiszi, hogy azért mert neki a szülei a segge alá raktak egy motort, akkor azt neki joga van vezetni...ez egyáltalán nem helyes magatartás. Nagy valószínűséggel belőle is olyan arrogáns állat lesz, aki azt fogja hinni, hogy rá nem vonatkoznak olyan apróságok, mint pl a törvény, vagy egyéb íratlan, ám a normális emberi viselkedéshez hozzátartozó szabályok. Remélem ezt Ti sem akarjátok.

2. A másik dolog az, hogy egy 1000-es motor nagyon nagy teljesítményű! Rutin nélkül GARANTÁLT a baleset. Kezdjen egy kisebbel, 125-sel például. Aztán majd lehet felfelé lépkedni.

És ne hagyjátok hőbörögni! Más a fél karját odaadná, ha csak egyszer életében vezethetne egy kicsit nagyobb motort...igenis becsüljön meg egy CBR125-t is.

Majd úgyis megveszitek neki a nagyobbakat...

2009. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim válasza:
81%
A lófaszt venném meg neki. ha ő rinyálna hogy kell neki, még jól pofán is basznám...
2009. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves vagyok megvan a jogsi. Szüleim is gondolkodtak hogy vegyenek-e nekem egy 250-es mocit vagy egy új swiftet hát végülis a swift lett. Nagyon örülök neki mostmár.
2009. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok.. 4 évesen kezdtem motorozni , szüleim féltenek mindig, de itt mondom el hogy GYALOG IS MEG LEHET HALNI! ha nem engednék hogy motorozzak, nem vennék meg nekem akkor kölcsönkérném haverét, ha azt megtudnák akkor lopnék egyet! mert nem lehet megtiltani vlmit ami egy életérzés és az ember részévé vált! (és az olyan autósok húzzák rá ált. a motorosokra a kormányt akit a túlságosan aggódó szülők nem hagyták kibontakozni és irigylik a motorost)

szerintem érdemes venni neki egy motort, de csak ha már megvan a jogsija és akkor is csak 125ccm-eset.. van olyan cbr is :)

2009. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Vegyél neki robogót, böven elég...
2009. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Volt előtte bármilyen motorja egyáltalán?
2009. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Most van neki egy kisseb Ducati monster 600
2009. júl. 29. 22:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!