Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet-e egyszerre magyarország...

Lehet-e egyszerre magyarországi és szerbiai vezetői engedélyem?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy egyszerre nem lehet kettő országból vezetői engedélyem, hogy szerb jogsival nem vezethetek magyar rendszámtáblás autót és forditva? Akkor most ha kettő állampolgárságom van, minden autót csak nemzetközi engedéllyel vezethetek, vagy minden országban az adott ország jogsiját használom? Előre is köszi mindenkinek!

2012. aug. 8. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Nem tudom hol hallottad! Először is nem létezik két, vagy több országos vezetői engedély. Teljesen mindegy, hogy hol teszed le, a jogsi az jogsi. Akár afrikai jogositvánnyal is vezethetsz mindenütt!
2012. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bea... válasza:
Szerintem nemzetközi engedély kellene. Én is úgy tudom, hogy nem lehet szerb jogsival magyar rendszámú kocsit vezetni.
2012. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!