Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Régen a nagyfaterommal kimentü...

Régen a nagyfaterommal kimentünk a ferihegyi repülőtér egyik termináljának a tetejére, és onnan lehetett látni a repülőgépeket. Ki lehet még most is menni? Kell ezért fizetni?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve voltunk kint, és szeretnék megint kimenni. Lehetséges ez?
2009. júl. 20. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Megvan még mindig ez a lehetőség, fizetni is kell érte, de nem vészes összeg.
2009. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kell érte fizetni, teljesen ingyen lehet nézni őket. de nem a tetőről, hanem van erre egy terasz.

szép is lenne, ha a várakozó rokonoktól, barátoktól még pénzt kérnének, vagy akárcsak azoktól, akik érdekességből szeretnék megnézni a fel- és leszállást.

2009. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
valóban terasz és valóban ingyenes.. csak úgy tudom hogy nem minden időszakba van nyitva.... járj utánna
2009. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy melyik reptérre gondolsz, én a ferihegy 1-en voltam és ingyen ki lehet menni a teraszra
2009. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi is a Ferihegyin voltunk, arra gondoltam. Köszönöm a tájékoztatást.
2009. júl. 21. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A Ferihegy 1-en (innen mennek a fapadosok) ingyenes a terasz.

A Ferihegy 2-n (innen mennek a nemzeti légitársaságok) 500 forintot kell fizetni és nem mindíg van nyitva.


Azért a nagy gépek, a nagyobb forgalom Ferihegy 2-n van, ott láthatsz sok parkoló gépet is.

2009. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én a ferihegy 2n vtam 2 hete , és 350 ft volt, szombati napvoltam , és azthiszem fél7től volt nyitva este nemtudom meddig. iszonyat szeretem énis nézni őket. :)
2009. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha így is van, és Ferihegy 2 fizetős (bár 3 éve még nem volt az, mikor a tesómat kísértem ki), akkor se valami nagy szám onnan nézni a felszállást, sőt, szinte semmi nem látszik, annyira távol szállnak már fel a repülők, ráadásul hátulról látni az egészet, egyáltalán nem látványos.

az igaz, hogy ott több a repülő meg nagyobbak is, de Ferihegy 1-ről nézve ég és föld a különbség, mert ott mennek el az orrod előtt a gépek, sokkal jobban látszik az egész.

2009. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyes terminál ingyenes, a kettes hol ingyenes, hol fizetős, és mindkettő hol nyitva van, hol nem.
2009. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ferihegy1 fapados... lehet, de multor érkeztem oda, és az erkezesunk utan rogton, miutan kiszalltunk egy 747 szallot fel, ami ugye nem fapados. Asszem teher volt, mert ott van a Ferihegy Cargo, vagyis a teher legikikoto is.
2010. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!