Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány éves koromba vezethetek...

Hány éves koromba vezethetek egyedül legálisan?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a jogosítványod arra a járműre amit vezetni akarsz!
2012. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, már megint ezek a hüly....ek! Hova kell menned, (valószínűleg még kiskorúan) ahová CSAK autóval lehet menni és nincs senki aki elvigyen? Miért olyan menő ha 14 évesen suttyomban balesetet okozol? Miért kell ezt annyira erőltetni? Miért nem akarsz most érettségizni, vagy diplomára készülni, vagy 4 nyelven felsőfokú nyelvvizsgát tenni? Miért csak a vezetést akarod "előre hozni"?
2012. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon ha megvan a jogsid vezethetsz egyedül bármely korban!


Ha jól tévedek szlotákiában van az, hogy 17 évesen lehet személyautóra jogsid, de 18 éves korig felnőtt (jogsival rendelkező) kisérővel lehet csak vezetni!

2012. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második nem a véleményedet kérdeztem nekem az ilyenekből van elegem akik itt okoskodnak tudtommal ez egy olyan oldal ahol a kérdésemre kaphatok választ nem véleményeket akarok hallani és nem tudod hogy hány éves vagyok addig ne pofáz( nem vagyok kiskorú) köszönöm!
2012. szept. 4. 21:35
 5/7 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a választ!!!! :D
2012. szept. 4. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt megmondta volna a google is.
2012. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kiskorú akkor mi a kérdés? Vagy van rá pénzed vagy azt várod míg anyuci meg apuci kifizeti helyetted. Valószínűleg az előttem lévő válaszoló nem véletlenül írta azt amit írt.
2012. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!