Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő, míg a Közlekedési...

Mennyi idő, míg a Közlekedési Főfelügyelet megküldi az autósiskolának a vizsgalapomat sikeres Kresz vizsga után?

Figyelt kérdés
Aug. 29-én vizsgáztam, azóta szerintem meg kellett volna nekik küldeni
2012. szept. 18. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan jópofák ezek a kérdések. Esetleg be kéne menni az autósiskolához érdeklődni, nem 3 hetet várni. Én 6-án vizsgáztam, 13-án már mentem vezetni.
2012. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan jopofa vagy. Voltam benn, kozoltek hogy nem erkezett meg, szevasz. Ezert kerdeztem mennyi ido. De koszi, legalabb tudok mihez viszonyitani.
2012. szept. 18. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hétfőn vizsgáztam, azt mondták szerda-csütörtök magasságában már meglesz.

Ezt csak viszonyításképpen mondom, de szerintem 29 óta már ennek meg kellett volna történnie. Érdeklődj utána kicsit erőszakosabban!

2012. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, azt hittem nem voltál bent. Esetleg, menj be még egyszer és érdeklődj. Nekem 4 munkanap alatt megvolt.
2012. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már hetedik napja várok rá. És nem, nem voltam bent az autósiskolában, felhívtam az oktatót és ő mondta.
2012. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!