Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ideiglenes forgalmi engedély...

Ideiglenes forgalmi engedély egy rövid út erejéig?

Figyelt kérdés
Szeretné a lejárt forgalmis Ladámma áthelyezni egy 60 km-rel odébb trailerezni nem szeretnék ideiglenes forgalmi engedélyen gondolkozom de nem tudom hogy működik az ilyen. Eléggé szét van hullva az autó de nem lenne neki gond ez az út. Műszakit biztos nem kapna. Mennyibe kerül az ilyen, illetve ha kimegyek forgalmi nélkül a közútra mennyire büntetnek?? Köszi a válaszokat
2012. jan. 30. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ha műszakilag nem felel meg az előírásoknak, akkor nem fogsz ideiglenest se kapni, feltéve ha van ilyen.
2012. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ideiglenes forgalmi engedely nem letezik.......max utvonalengedelyt kerhetsz,ami egy utazasra jogosit fel a és b pont kozott az elore meghatarozott uton amirol tilos leterni
2012. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na, olyan kéne és ez hogy működik, mennyibe kerül, kell hozzá műszaki vagy nem?
2012. jan. 30. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
én ugy tudom utvonal engedélyt kaphatsz, ha müszaki vizsgára viszed az autot/3 napra szol és bármelyik vizsgahelyre viheted az országban/
2012. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!