Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a világ...

Miért van az, hogy a világ egyetlen országába sem kérik a pav határozatot csak nálunk? Unoka öcsém Torontóba él kamionozik ott csak jogsi gyakorlat egy hónap aztán irány. Ha tudod csináld ha nem szállj ki?

Figyelt kérdés
Érdekes Az uniós országokba sem kérik,akkor itt miért nem elég munkanélküli van így is?Adjon tanácsot valaki a jövő héten kell mennem pav 3-ra izgulok.mert mindenem megvan csak ez hiányzik.és itthon ülök munkanélküliként.
2012. okt. 6. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Nekem PÁV 2-m van, az sem volt vészes. A PÁV 3 szerintem ehhez képest semmi, bár nem is értem, hogy mihez kell.
2012. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A PÁV 3 nagyon gyenge szerintem..

Nekem is PÁV 1-2 esem van.. :)

A helyzet az hogy szerintem semmi értelme csak a nagy lové lehuzás azt még hozzá teszem hogy buszozásom alatt és amikor kéklámpáztam akkor sem kérte tölem számon a kutya sem egyedül a BKV és a Mentő munkaügyi osztály ott kelett bemutatni.


De a rendőr azt elkéri egyáltalán? :DD

Tölem sosem kérte senki mondom ! :)


Amugy meg sikeres vizsgát neked ahoz a PÁV3 ashoz! :))

2012. okt. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. okt. 8. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
PÁV mint neve is mutassa pálya alkalmassági 1,2,3 pedig a alkalmassági szintet mutassa s ez elvileg csak munka adódnak kel mert csak evel válalhatsz munkát. de ez nem is gond a pénz le huzás ezután jön mikor áru fuvarozóit kel csináltatni ami 130 000 ft s csak 5- évre érvényes utána megint 100 000 ft érvényesités na ez a pénz le huzás én 20 évet végig melóztam mint gk vezető s most ha nem fizetem be a 100 000 ret akor nem tudok vezetni tovább teher kocsit de ez csak nekünk kel fizetni kis embereknek vezetők akik komcsi rendszerbe tanulták politikát nekik nem kel ujra vizsgázni övék suli még mindig jó
2012. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!