Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerbusztok. A mai nap folyamá...

Tommy50 kérdése:

Szerbusztok. A mai nap folyamán hazafelé jövet, véletlenül felkeveredtem az M7 autópályára, matrica nélkül. Természetesen az első kijáratnál le is hajtottam róla. Számíthatok büntire?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
ha láttál fehér henger alakú dobozt a fejed fölött,akkor sajnos igen.
2012. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Legközelebb légyszi nyomj egy sms-t és vedd meg úgy, még mindig jobban jársz...

2012. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Gyáva Oroszlán, amúgy miért? mennyi kb a bírság? mert azt tudom hogy csak 10 naposat lehet most venni vagy egy heteset, a kérdező meg ugye véletlenül keveredett fel... olcsóbb a matrica mint a bírság? :O

mi amúgy szlovák autópályán nem szoktunk venni, eddig nem büntettek meg. (balaton-berlin úton, de csak kb 45 percig vagyunk szlovákiában)

2012. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asszem most 18000 a bünti, a 10 napos matrica meg 3400.
2012. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy véletlenül keveredett fel, az itt nem számít. Ilyen alapon ezzel mindenki ki tudna mosakodni. Jóval olcsóbb a matrica, persze.

[link]

2012. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, számíthatsz büntetésre, de nem 100%-ig biztos, hogy megkapod.

Máskor tényleg érdemes az első csomópontnál lehajtani vagy pihenőnél megállni és SMS-ben fizetni. Ezt méltányosságból utólag is elfogadják, ha a büntetés és a vásárlás között nem telik el túl sok idő (nem tudom, mennyi ez percben vagy órában kifejezve).

2012. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!