Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A B-kategóriás jogosítvány...

A B-kategóriás jogosítvány kiküldésének idejét meg lehet sürgetni?

Figyelt kérdés
A nővéremnek kb 4 hétre jött meg, én holnap megyek a papírokért és utána az okmányirodába ! Meglehet sűrgetni h hamarabb legyen kész?

2012. okt. 11. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézzük csak a főoldalt, hány kérdés van jelenleg ezen az oldalon. Hmm most éppen 3 407 203. Ebből egy millió biztos ilyen. De nem, még mindig nem lehet megsürgetni. Még mindig csak annyit tehetsz, hogyha van rá mód, központi okmányirodába mész, ott csináltatod és magad mész be érte, ha kész van, nem vársz a postára. Nekem 2 nap alatt megérkezett anno és mentem is érte.
2012. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem postán 1,5 hét alatt jött meg igaz ez már a 2. jogsim mert az előző sajnos ketté tört, én nem sürgettem meg mert nekem már járt az ideiglenes papír mivel már volt abból a kategóriából és persze 4 éves jogsiról volt szó. A másik meg az hogy én nem sürgettem ideiglenest csak azért kértem mert van hogy a főnököm elküld céges autóval a másik épületbe ami 20km-re van innen akkor azért jól jött. Nekem 1 hónapot mondtam júniusba de hamar megjött még csodálkoztam is, pedig postára kértem. Lehet hamarabb megjön, de ideiglenest ne kérj mert úgysem adnak, mivel első jogsid.
2012. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyáron volt ez, mindenki akkor vizsgázott, ezért volt 3-4hét, de akkor sem a posta miatt, hanem mert a BM adatfeldolgozó képessége (ugye ha kapsz egy jogsit akkor azt nyilvántartásba veszik, ellenőrzik a személyes adataidat hogy valóban létezel-e és helyesek-e, stb..) és valószínűleg a kártyákat gyártó cég kapacitása is korlátozott.


Mostmár kb 2hét alatt meg fogod kapni, ha a központiba kéred azzal is csak 2-3 napot spórolsz.


Indokolt esetben kérhető sürgősségi kiállítás is, ezt viszont csak a központiban teheted meg, pl. ha halaszthatatlan külföldi utad van.

2012. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első kiadás megsürgetésére nem nagyon van jogi szempontból értékelhető indok.
2012. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!