Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kereszteződésben a nők miért...

Kereszteződésben a nők miért csak abba az irányba néznek el, amerre kanyarodnak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts!Engem az idegesit,ha körforgalomban rosszul vagy egyáltalán nem használ valaki irányjelzőt.Ha barátnőd,anyukád,ismerősöd teszi ezt szólj rá finoman,ha meg idegen akkor hiába integetsz neki ugyse érti mi a bajod!(én mindkét irányba el szoktam nézni!Pedig nő vagyok)
2008. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos igaz a mondás, hogy a nők nagy többségének nem volna szabad jogsit kapni:(

Pedig én is nő vagyok, mégis ez a véleményem:(:(:(

2008. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert van egy halom marha aki csak néz, megy, nem gondolkodik megfelelően, nem néz körül alaposan, azt hiszi majd a másik vigyáz... De ilyen van a pasik közt is, mikor azt hiszik hogy a jó kocsi mellé rögtön eszet is adnak, aztán nem néz semerre, megy mint a marha és csodálkozik ha nekimennek.
2008. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam általánosítani,de ha egyszer ezt tapasztalom biciklisként...?!Valóban,férfiak is,de a nő vezetők-velem-kivétel nélkül mindig ezt követik el.Begurulnak a kereszteződésbe,megállnak a bringa úton,s közben masszívan kukkolnak a kanyarodás irányába.Mellesleg imádom öket:)
2008. máj. 21. 13:00
 5/11 anonim válasza:
100%

Ebben tényleg van igazság... :)

Én nő vagyok, és hála az égnek nem szoktam magamra venni az ilyesmiket, mondjuk szerintem ez egyáltalán nem sértő :) Ilyenek vagyunk (Nőből vagyunk), és kész :)

2008. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is nő vagyok, biciklis,de azért van jogsim is, és azt kell, hogy mondjam, fogalmam sincs. ha nagy ritkán autózok, velem nem fordul elő, hogy csak egy irányba nézzek...én a pirosnál fulladok le.

engem viszont jobban tudnak idegesíteni az agresszív férfi autósok (tolakodnak, tilosban előznek, szándékosan leszorítják a bicilkist, jól a képükbe vigyorogva - üzenem nekik, nem kell, tudom, hogy ők az erősebbek ), főleg, ha valaki rájuk tülköl, hihetetlen, hogy fel tudnak háborodni...az ember zsebében kinyílik a bicska.

2008. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,igen,nálam van is bicska mindig,de ilyen esetekben nem használom,és az ilyen agresszív pöcsöknek időnként lerúgom a tükrét,vagy csak reádobbantok a motortetőre,feltéve hogy az atrocitás követően utolérem a szamarammal.....:)
2008. máj. 21. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:

En is bringas vagyok es vezetni is szoktam...ne szoritsuk a nokre a dolgot szerintem a bamba idiota az egy ember tipus altalaban marha draga kocsival megaldva...

Engem pl. azok szoktak kihozni a sodrombol akik nem neznek a tukorbe es ugy nyitjak ki a tetves kocsijuk tetves ajatajat...

Mindig arra gondolok, hogy ha hajam szala is meggorbul az idiota aki meggorbitette, fizet amig el...

2008. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
bocsi de nem mindegyik női autos ilyen ne álltalánosts
2008. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi van? En sosem nezek ki a masik iranyba. Minek? Az en verdam nem varonezo busz. (no vagyok)
2008. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!