Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van valakinek bármilyen...

Van valakinek bármilyen tapasztalata a Csigavér autós iskolánál Kollózik Péter és Csordás József gyakorlati oktatókról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A csigavér már kapásból rossz választás.
2012. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Én a Csordást ismerem ő vizsgabiztos is egyben ugy tudom vagyis vizsgáztatott de a csigavér az tényleg nem jó suli nagyon drága és vetetik a pótórákat ha kell ha nem ! :(


Miért nem probálkozol a Majsai Autósiskola Kft vel?

Korrektek nem lehuzosak és ott tényleg annyit fizetsz ami le van írva a weblapjukon.


Korrektek gyorsak és nagyon jó oktatóik vannak és ott csináltam C,D kategóriámat egy szavam nem lehet nagyon lelkiismeretesek és csalásias a hangulat.


Sokáig elvoltam képedve ők tényleg jó soföröket akarnak és nem hullagyártókat talán ezért is nem a pénzre mennek rá mint sok helyen....

2012. nov. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Kinél voltál?
2013. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
59%

Szerintem a csigavér nem rossz választás!

Az EÜ és a kresz vizsgára fel lehet készülni.

Az tényleg csak rajtatok múlik.

A gyakorlati óra... az már két oldalú dolog.

Ha úgy mész vezetni, hogy előre utálod vagy nem érzed hogy fejlődnél az nem biztos,hogy a te hibád.

A másodikként említett oktató jó választás lehet, ha úgy mész az első órára, hogy a gépjármű kezelésed megközelíti Jason Stathamét a szállító trilógiában /nem poénnak szánom, saját tapasztalat./

Ha ezen feltételnek megfelelsz és a Kresz tanulmányokat is át tudod ültetni a gyakorlatba akkor van reális esélye szerintem a néhány tíz pót óra után a sikeres vizsgának.

Belőlem sajnos ez hiányzott.

VANNAK JÓ OKTATÓK A CSIGÁNÁL!

2013. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 masterD. válasza:
100%
Annyit mondok, Csordás József felejtos!
2014. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
masterD +1
2014. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
+1 az előttem szólókhoz
2016. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

+1

Ez az ember mentálisan nem oké

2020. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Ennek a szélhámosnak rég be kellett volna vonni az engedélyét.

Vidékről vonatozik fel, mert ott gondolom ott már nem tud senkit sem behülyíteni, gyorsabban terjed a híre, hogy milyen oktató.

Átmész bármelyik oktatóhoz, és mondod kinél voltál, röhög egy nagyot.

Meg van a híre az oktatók közt is, sőt, én hallottam már vizsgabiztost is nyilatkozni róla, csak ősembernek gúnyolják.

70 óra alatt nem nagyon kerülsz vizsgabiztoshoz nála.

Ordibál, csapkod, legkisebb "hibára" is padlófékez, lekapcsolja a motort, mindent. Nem ritka, hogy 10-20 óra után még forgalomba sem viszi a tanulókat, csak a határ úton állnak a tanulóval az erdő mellett, és tartja a nagy hegyi beszédeket, meg üvöltözik, hogy hogyan kormányzol meg kuplungozol.

De ez is csak a stratégiája része, hogy minél jobban húzza az időt.

A vicc tárgya az egész ember a szakmában, hogy nála 2-3 alkalmas elfoglaltság a műszaki ellenőrzés megtanulása.

Máshol ez maximum 20 perc, vizsgán végigkapcsolgatod az izzókat meg körbenézed, és mehettek is, egyik vizsgabiztost sem fogja tized olyan szinten sem érdekelni a kocsi műszaki állapota, ahogy azt ő elvárja tőled.

Kész csoda, hogy eddig még nem talált emberére, akinek olyan ismeretsége volt, hogy kirúgassa vagy összeveresse.

2021. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

csatlakoznék az előttem szólóhoz,minden sora megegyezik a valósággal,20.óra után én is ott hagytam,parkolót el sem hagytuk..(kidobott pénz és idő)

a stílusa miatt gyomor görccsel,jöttem el az órákról,aki csak teheti kerülje el ha jót akar magának.

2021. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!