Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A repülőnél a feladott poggyás...

A repülőnél a feladott poggyászt mennyire dobálják?

Figyelt kérdés
A Rynairnél be merjem kockáztatni, hogy a feladandó poggyászba üveget teszek? Valamennyire körbe bírom tekerni ruhával, de annyira nagyon nem. Ha azon keresztül meg összetörik az üveg, akkor a ruhákat utána dobhatom ki... :S

2012. nov. 4. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogod magad és némi plusz pénzért raksz rá egy törékeny matricát, akkor nem fogják. Fater is hozott haza üveget Mongóliából mikor jött, az sem törött össze.


Csak ha elvámolnivaló cucc van abban az üvegben akkor szedd le a törékeny címkét mielőtt átsétálsz a zöldvámon. :)

2012. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet olyan matricát venni, és kb mennyibe kerül?:) EU-n belül utazok, úgyhogy a vámmal nem lesz gond :)
2012. nov. 4. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hete jöttem haza, oda és visszaúton is láttam, hogy úgy kúrják be a gépbe a csomagot, hogy nyekken. A nagy távolsági gépeken van futószalag, de a rövid- és charter járatokon kézzel dobálják. Nekem be volt fóliázva oda és vissza is, így tudtam, melyik az enyém (Csak az enyém volt fóliázva Budapest-London, London-Budapest)
2012. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kint úgy megy hogy odamész a mókushoz, mondod hogy ilyet akarsz, átadod a megfelelő helyi valutát (6x rosszabb a pénzük mint a miénk), és ennyi. :) Kifele nem szoktam vinni semmilyen folyadékot, itthon nem tudom hogy megy.


Elvileg mikor becsekkoláskor leméreted a csomagot akkor tudsz rá kérni ilyet, de az a biztos ha felhívod őket és megkérdezed hogy egyáltalán van-e ilyen lehetőség náluk, mert ugye a Ryanair az nem egy Lufthansa.

2012. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos bizony nagyon dobálják. :( A törékeny matricás dolog nem tudom hogy megy, azt viszont tapaztalatból mondom hogy nem kímélik a csomagokat. Nem egy táskám ment már tönkre sajnos, szerencsére a tartalma nem sérült. Viszont láttam már törött boros üveget másnál, és hatalmas vörös tócsát körülötte. :(
2012. nov. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon! nem egyszer kaptam meg (ha egyáltalán megkaptam!!) a saját penztárcámhoz kepest meregdrága bőröndöt fül es kerek nelkül. es a legbosszantóbb, hogy az utasok szeme láttára tszik!
2012. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!