Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Traktorból mennyi most kb a...

Traktorból mennyi most kb a Jogsi mindennel együtt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
trakibol most 14000ft a jogsi elvileg munka ezközöket viheted vele , eke, tárcsa, szálzuzó,konbonátor,stb stb viszont potkocsit nem huzhatod oda már kel az E katagoria anak ára is vagy 180000 de ezt nem tudom bisztosra föleg ha te PESTEN vagy környékén akarod csinálni jogsit arra fele lényegesen olcsóban meg tudod szerezni
2012. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
bocsika el írtam trakibol 140000ft
2012. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Még pótkocsira külön kel ? ! Az úgy szerintem már sok :S ... na mind 1 :D Köszi a választ
2012. nov. 12. 17:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Öcsém ekkor faszokat, nem igaz, hogy senki nem fogja fel a dolgokat.


Traktor már B kategóriával is vezethetsz, bármilyet piros rendszámossal pótkocsit is húzhatsz de csak 1-et de az lehet nagy kicsi teljesen mind1.

Munkaeszközöket vihetsz, de dolgozni csak akkor dolgozhatsz ha megvannak a vizsgáid amiket Mg-i iskolában vagy OKJ-s képzésen szerezhetsz meg.

Attól hogy leteszed a B+E vagy C+E kategóriát nem vihetsz csak úgy pótkocsit traktorral nem ahhoz tartozik ménem fogják már fel a válaszolók akik félrevezetik az embereket -.-

A Személyautó nem traktor és a Teherautó sem traktor ha jól tudom.

Van külön letehető T kategória ami Mg-i. vontató +2 nehéz pótkocsi ez fekete rendszámos traktorra+ fekete rendszámos pótkocsira vonatkozik.


Szóval a sima B kategória feljogosít traktorvezetésre, piros és fekete rendszámosra is azaz lassú jármű, és mezőgazdasági vontatóra, viszont nagy pótkocsit csak lassú járművel húzhatsz és abból is csak 1-et!!

Szakmai képzésen megszerezheted a szükséges papírokat hogy dolgozhass vállalkozónál a földeken.

2012. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor nekem mindenképp a T kategória kel A két nehéz pótkocsi miatt de gondolom eszközöket is lehet vele vontatni úton !

Köszönöm a választ !

2012. nov. 14. 21:39
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
B KATEGÓRIÁVAL KI HÚZ RENDÖG GÉP BÖL VALAMIKOR MÉG LEHETET GÉPET VINI DE A 3SZÖG RENDSZÁMOST CSAK HOGY AZ MÁR MEGSZÜNT MOSTMÁR NORMÁL RENDSZÁMA VAN S IGEN MUNKÁT CSAK MG VONTATÓI VIZSGA UTÁN VÁLALHATSZ A MÁSIK TRAKTOR POTKOCSI MAJDNEM ANYI MINT AZ E KATEGORIA ÉS AZ EGATAGORIA ÜTI A TRAKTOR UTÁNI E KATEGORIÁT UGYANIS AZT CSAK 40 KM EL HUZHATOD 8 ÉVE MG BE MELÓZOK GÉPEKEL S TUDOM MIT BESZÉLEK CSAK A C KATEGORIÁVAL VIHETED GÉPET VAGY MARAD MEZOGAZDASÁGI VONTATÓ DE NÉZD MEG KÖZLÖNYBE MIELŐT FÉLRE VEZET HOZÁ SZOLÓ
2012. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] ITT BISZT BENNE VAN AMIT TUDNI AKARSZ
2012. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást ! de a linket nem tudom megnyitni !
2012. nov. 22. 12:29
 9/16 anonim válasza:
Ez a téma engem is érdekel,de sajnos én sem tudom megnyitni a linket
2013. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Traktorból a jogsi ára 150000 ft Csurgón ! De ha megcsinálod traktorból akkor avval vihetsz nehéz pótkocsit is !!!!
2013. febr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!