Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki tankol, de nem tud fizetni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, miért merült fel bennem ma ez a kérdés, csak beszélgettünk a párommal.

Mi van akkor, ha pl tankolok, és fizetéskor jövök rá, hogy mondjuk nem tudom a teljes árat kifizetni, mert sehogy sincs nálam annyi pénz. (tegyük fel se kp, se kártya, se semmi).



2012. nov. 11. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!!! Hát,talán csekket írnak? Nem tudom.
2012. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ez nálam is felmerült


sokszor fizetek OMW utalvánnyal és attól parázok, hogy mi van akkor, ha az adott kúton épp nem tudják elfogadni, milyen gáz lenne, ha készpénzben nincs annyim

2012. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi biztos, hogy ha törzs vendég vagy a kúton, bemész az eladóhoz, és általában beleegyezik hogy 1órán belül vissza fizeted a tartozást


De másabb kutakon, tuti hogy leveszik a bankkártyádról, másképp nem tudom hogy lehetne megoldani

2012. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Rendőr lerendezi. Ha nem tudsz sehogy sem fizetni elvisznek.
2012. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az autó ott marad és haza sétál a pénzért. Az autóval haza megy, ha nem jelenik meg a pénzzel x időn belül, megteszik a feljelentést. Adnak egy sárga csekket.
2012. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én meg azon gondolkodtam hogy mi van akkor ha Shelles “majd én megtankolom főnők“ túlbuzgó kutas srác mondjuk többet tölt a kocsiba mint kértem, de nállam nincs annyi pénz hogy kifizessem a többletet. Na ilyenkor mivan?
2012. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Asszem Shell kúton van ilyen papír, amit ebben az esetben kitöltesz és beleegyezel hogy x időn belül kifizeted az x összeget. Ha pedig nem akkor meg gondolom hivatalos ügyet csinálnak belőle.

Anyám járt majdnem így miután közölték vele hogy nem tud kártyával fizetni mer valami gond van a rendszerükkel...

Aztán jött ez a lehetőség, de végül volt nála elég kp.

2012. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megtankoltam a robogómat és a kasszánál mondták hogy most kártyával nem tudok fizetni. Ismert a kutas mert rendszeresen ott tankoltam és közel is lakom, így hazaugrottam a pénzért.
2012. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tankoltam, anyám kártyájával akartam fizetni, de nem lehetett. Nem ismert a kutas. Otthagytam neki a személyim, elmentem pénzt kivenni a bankba, aztán visszamentem és kifizettem.
2012. nov. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Napkiraly ***** válasza:
93%
jártam így. Este 11, no money, bankkártyán egy átlagember többhavi fizetése, de a kártyát nem fogadja el. Mondom a csajnak, hogy blá. Azt mondja hagyjak ott zálogot. Mondom nesze személyi gizgazolvány. az nem jó, olyat adjak, amit el lehet adni. Az egyik telefonomat a kezébe nyomtam,elvágtattam kölcsönkérni haverhoz, azt visszamentem perkálni. Azóta mindig van nálam kp
2012. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!