Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki tankol, de nem tud fizetni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, miért merült fel bennem ma ez a kérdés, csak beszélgettünk a párommal.

Mi van akkor, ha pl tankolok, és fizetéskor jövök rá, hogy mondjuk nem tudom a teljes árat kifizetni, mert sehogy sincs nálam annyi pénz. (tegyük fel se kp, se kártya, se semmi).



2012. nov. 11. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Én nem jártam még így,de első blikkre felhívnék valakit hozzon lét.. Megvárnám a kúton amíg odaér..
2012. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Személyi igazolványt,tilos zálogba adni,vagy zálogként átvenni.
2012. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ha odaadod a személyit, hazafelé meg megállít a rendőr amikor mész a pénzért?
2012. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Napkiraly ***** válasza:
100%
jogsi plusz lakcímkártya kombó esetén nem kell személyi
2012. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
6os válaszoló! Ha a kutas a kértnél többet tankol akkor nem kell a többletet kifizetned. Tapasztalat. Amúgy a múltkor a mol-nál csak leemeltem a csövet és már 2ft-ot írt:) de kitörölték mikor szóltam
2013. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!