Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Már ex párom külföldön összetö...

Már ex párom külföldön összetörte az autómat. Javasolnátok valamit arra, hogyan hajtsam be rajta az okozott kárt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Törvényesen csak polgári perben hajthatod be a károdat. Ezt nem részletezem, mert (hála az égnek) rég volt benne részem. De biztos van, aki próbálta mostanában is.

Egyébként meg marad a szép szóval kérlelés, bociszemmel nézés, nagydarab ismerősök társaságában felkeresés (aztán még téged jelent fel fenyegetésért) és a többi, nem sokkal hatékonyabb alternatív módszer.

2013. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez jól kezdődik.

nőn behajtani bármitis.. Ilyen csak a mesébe van.

csak azt nem értem exednél mit keresett a kocsid?

Amúgy ha a neveden van az autó és a biztosítási papírt az exednek tölteni kellett akkor azzal elismerte a károkozást. ha ennek írásos nyoma nincs akkor már nehezebb dolog. ügyvéd miegymás. kérdés megéri e.

Jaa vagy úgy törte össze hogy megrongálta?? Fúú ember... nemirigyellek.. Akkor az rongálás.

2013. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Polgári per. Ami nem lesz egyszerű, ha külföldön van.

Bocs, hogy off.

"nőn behajtani bármitis"


Nekem nem ennyire egyértelmű, hogy ki van felül a kapcsolatban. Sőt, páromozni a nők szoktak.

2013. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő és egy ffi okozott balesetet az autóval.
2013. jan. 3. 05:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk külföldön és a "csodálatos ffi egó " okán probléma,ha én vezetem a saját autómat.
2013. jan. 3. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!