Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Veletek már fordult elő, hogy...

Veletek már fordult elő, hogy épp vezetés közben jött rátok a dolog (kis, nagy. ) és ráadásul dugóban ültök? :D

Figyelt kérdés
Velem eddig egyszer,de egy benzinkút hál isten a közelben volt és igy könnyitettem magamon,de addig leizzadtam mig odaértem az autóval...!XD
2009. aug. 27. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes kérdés! Máskor szarjál be azt kend szét a szélvédőn!
2009. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod milyen nehéz lenne azt lemosni..??:XD nem őrültem meg!!:D
2009. aug. 27. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Kend szét a másén... :D


Én motorral járok, szóval ez a probléma nem annyira gond nekem, nem is ragadok be a dugóba.

2009. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
En mindig azon agyalok,hogy mi lenne,ha mondjuk hasmenes miatt sietnek haza, es megallitana a rendor gyorshajtasert...Jart mar valaki igy?
2009. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer igazoltattak,mikozben szornyu szelgorcseim voltak.Hat addig huztak az idot amig.....szal pukiztam.Ott rohogott a ket marha de elengedtek.Mondjuk minden papirom ok volt....Rettentoen kinos volt.:(
2009. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem is egyszer volt ilyen pont dugó közepén ráadásul egy centit se haladtunk fél órája és már nem bírtam szerencsémre egyik haverom velem volt mondtam neki pill és jövök vegye át kiugrottam a kocsiból, ő meg csak lesett h mi vanXD szerencsére nem indult be a forgalom sikeresen visszaértem..
2009. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Unokatesomra egyszer rajott a fosas buli utan hajnalban hazafele. Kozelben sehol semmi, se WC, se bolt, minden zarva. WC-papir nelkul kellemetlen.


Feltalalta magat (egy bokorban), es utana zokni nelkul jott haza. Puhabb mint a wc-papir.

2009. aug. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!