Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb lenne, az...

Szerintetek jobb lenne, az ECDL-hez hasonlóan könnyen megszerezni a B kategóriás jogsit? Akár úgy is, hogy választható érettségi tantárgyként lenne bevezetve?

Figyelt kérdés

Amikor, én jártam gimibe, kb. 10 éve, csak olcsóbban megszerethetővé tették a jogsit. Ahogyan hallom, a azóta sem változott a gyakorlat, viszont rákerestem és nem csak nekem jutott ilyen az eszembe:

[link]

Én ezt az ötletet támogatnám, persze az ECDL-hez hasonlóan. Nem hinném, hogy több személygépkocsi lesz az utakon, hanem azt, hogy (kicsivel is, de) javulni fog a közlekedési morál.



2013. jan. 12. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt sosem fogják megvalósítani, mivel nem lenne belőle bevételük.
2013. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olcsóbb nem lesz mert nekik is meg kell élni valamiből.


Miskolci egyetemen pl van kreditért lehet jogsi csinálni(asszem 6 kredit ha mindent ott csinálsz) de nem olcsóbb mint más suliban.

2013. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Öröm látni, hogy ez is, pénz kérdése miatt felejtős.

2013. jan. 12. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy pénz kérdése! Mit gondolsz miért megy olyan felvágós számba a fiatalok körébe? Arra nem verik a mellüket, hogy hű van egy nyelvvizsgám, mert az "csak" 30 ezerbe került, de az már hogy minél előbb legyen jogsi (főleg a fiúk körében) olyan mint, hogy ki veszítette el hamarabb a szüzességét. Csak felvágás. Aztán valamelyiknek szerencséje van mert kölcsönkapja a szülők drága járgányát, a másik meg szív, mert mire dolgozni kezd eltelik egy kis idő, és valszeg nem egy 20 millás kocsit tud egyből megvenni.
2013. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jártam én is gimibe.

Az osztálytársaim, akik vezetni tanultak, ők nem, felvágásból tették le a jogsit, hanem azért, mert szükségük volt rá. Ez volt, 2004-ben. Akkor is voltak, esztelen menő emberek, meg a "ki ha én nem!" típusúak is.

A nyelvvizsgával is felvágnak, főleg az angolból (mert az úgyis menő).

2013. febr. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!