Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A székesfehérvári városnéző...

A székesfehérvári városnéző kisvonat ilyenkor télen hol van? Vagy nyáron hol van éjjel?

Figyelt kérdés

#Székesfehérvár #városnéző kisvonat
2013. jan. 17. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.Meg le is fagynál róla. Nyáron se szokott lenni éjjel, olyan este 8kor megy az utolsó, de amit érdemes megnézni azt gyalog is meg tudod nézni egy óra séta alatt.


Amúgy a főtér (országalma) környékén szokott lenni.

2013. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom.Csak kiváncsi vagyok éjjel meg télen hol lehet :)
2013. jan. 17. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Télen szerintem sehol, egyrészt mert megfagynál, másrészt mert ezeket a buszokat nem télre tervezték, csúszkálnának mint a rosseb, meg ha jól tévedek elektromos hajtásúak és az akkuk se szeretik a hideget.
2013. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol parkol?Hol lakik a vonat????Hol a szálláshelye?Tudom,hogy télen miért nincs használatba.Amugy turista sincs télen :)
2013. jan. 17. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy pákozdi ember üzemelteti. De lehet hogy a vonat nem Pákozdon áll télen hanem vagy Kisfaludon vagy ott Fehérváron egy garázsban.
2013. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cicamica994 válasza:

A Fehérvári kis vonatot nem Pákozdi ember üzemelteti ő csak használja és karban tartja. Télen Pákozdon van és nem megy sehova, majd nyáron újra mennek vele Fehérvárra. És ez a vonat nem aksis, rendes motoros! Mint ezek általában.

Amúgy meg egy nagy vállalakozóé a vonat.

2014. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!