Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fiat Brava-ról van véleményete...

Fiat Brava-ról van véleményetek? Ismeri valaki hogy mennyire megbízható? 2000-2001-es évjáratra gondolok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az öcsémnek volt, 1-2 éve adta el. Apró hibái voltak, nem több, mint bármilyen más 10 éves autónak. Az 1,4-es benzines motorok problémásabbak a többinél, az 1,2-estől és az 1,6-ostól nem nagyon kell félni. Ami gyári hiba kivétel nélkül mindnél: a kilincs műanyagja pár év alatt szinte elporlik a napfénytől, nagyon gusztustalanul tud kinézni.

Én nagyon szerettem vezetni, út szélén nem maradtunk vele. Most Mazdám van, de bármikor szívesen váltanék Fiatra.

2013. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

nekem bravom van 1999es

1,2est vettem mert az 1,4 az csakugyan konstrukció hibásak.

nagy különbség nincs az 1,2 és az 1,4 közt.

lóerő,Nm kb azonos.

fiatoknak az elektronikája az érdekesség és a kilincs csak ugyan mállik.

fogyasztása az enyémnek abszolút jó,átételezés közepes.

amit még szeretek benne hogy egész áramvonalas, mikor elhúz mellettem egy kamion nincs az hogy majd fel borul a kocsi a széltől.

2013. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Örülök h ezt írtátok,mert nekem nagyon tetszik a Brava :) igaz amit néztem az 1,4-es de akkor keresek tovább.
2013. jan. 30. 21:58
 4/5 dirtboy ***** válasza:
a lengés csillapítókat majd nézd meg mert sajnos őket sűrűn kell majd cserélni.
2013. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ngrm válasza:

Van egy olyan mondás, hogy "latin autót soha".

Sztereotip hülyeség...

Nekem 1.2 Bravám van, 17 éves lesz, és tervezem a lakatolást, újrafújást, fényezést, annyira jó. A motorja - váltója kinyírhatatlan.

Ami gond lehet: kilincsek lemállanak, elektronika olaszos (nálam a vízhőfok mérő jelez néha túl sokat, de rácsapok a műszerfalra, és helyére kerül). Őszintén? Ennyi a valós abból a sok riogatásból, amit hallani.

Eszi az olajat, rohad az alja? Semmi ilyent nem tapasztaltam.

Az 1.4-esnél annyi a gond, hogy az olajfuratok túl szűkek, így csak és kizárólag a Selenia olajjal vállalható, mással hamar gallyra mehet a vezérműtengely...

Van egy mondásom:

A prosztó Opelezik, a vagány Fordozik, a sznob Wolksvagent vezet. És az opeles a boldog. De legboldogabb a fiatos. Ha új autó kéne csak ez vagy a Suzuki.

2016. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!