Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárlámpa táskában? :-)

Kerékpárlámpa táskában? :-)

Figyelt kérdés
Elég hülyeséget fogok kérdezni, de komolyan gondolkodom rajta. Mivel sorozatban lopják le a bicikliről az első és hátsó lámpát és már unom folyamatosan pótolni, csinálhatok-e olyat, hogy a lámpát nem szerelem fel, hanem a táskában hordom magamnál, és hivatkozhatok arra, hogy sötétben gyorsan felszerelem? Vagy ez szabálytalan és ezért is megbüntethet a rendőr?

2013. febr. 5. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy csinálom :D:D A lámpatartó rajta van, a lámpa meg táskában, persze világosban :D
2013. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:-) És találkoztál már rendőrrel?

Én is ezt tervezem. Csak nehogy ugyanúgy megbüntessen a rendőr, mintha nem is lenne lámpám. :-)

2013. febr. 5. 10:55
 3/12 anonim ***** válasza:
A bicódon legyen alibiből olcsó dinamós első-hátsó világítás. Az fixen van rögzítve, nem szokták lopkodni. Én is így közlekedem. A „rendes” lámpákat mindig leveszem.
2013. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Jött már velem pár, bicajos rendőr :D:D de sose állítottak meg.
2013. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meg ha nagyon parázol, menet közben felrakod nappal is, amikor meg leláncolod, akkor leveszed.
2013. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem. A ledes lámpák tök könnyen, egy mozdulattal leszedhetők. ha bemész valahova, leszeded, Ha felülsz a bringára, visszapattintod. Nem fél óráig kell szerelgetni, nem értem, miért ilyen nagy gond...

ha mész a biciklivel, a lámpa kötelező! És nem a táskádban! Simán megbüntethet a rendőr, és azt mondom, jogosan. mert nem véletlenül kötelező! Autósként imádom a sötétben, lámpa nélkül csámborgó bicikliseket, akik ezzel balesetveszélyt okoznak! Ha biciklire ülök, veszem a fáradságot, és felpattintom a lámpákat. Saját magam érdekében is!

2013. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező arra gondolt, hogy a KRESZ szerint éjjel-nappal a biciklin lámpának kell lennie.
2013. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Épp elméjű rendőr nem szól érte. Persze amint sötétedik illik feltenni.

Én a bicajtáskámban hordom nappal az első és a hátsó lámpát is, ha meg sötétedik vagy rossz az idő akkor felteszem. Rendőr még sose szólt érte.

2013. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Úgy tudom, hogy most már a biciklisnek kell látszania, és nem a bringát kell kivilágítani.

Szereld fel a hátsó lámpát a táskádra kívülről, az elsőt meg csak akkor rakd fel, ha sötétben bringázol.

2013. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

URAMATYÁM....:o

Még a tescos lampakat se tart tovabb 2masodpernel felrakni vagy levenni...aghhhh..ha nem lennek rohadtfaradt most beraknek egy trollface-t...istenem..te se leszel hosszu -életü az utakon....bar szerintem neked meg a jarda is felelmetes...

2013. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!