Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mezítláb papucsba lehet vezetni?

Mezítláb papucsba lehet vezetni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
mért ne lehetne... ez nincs előírva h mit veszel fel... csak ne akadjon a pedálok közé
2009. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, miért ne lehetne.
2009. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2009. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szerencsés papucsba vezetni, mert nem tartja a sarkadon a papucsot semmi, ezáltal ha nem figyelsz rá, vagy egy hirtelen pedálváltásnál lecsúszhat a lábadról, alászorul a féknek, aztán "fapapucs" !!!
2009. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én szoktam, nem is okoz nekem problémát és nem is büntettek meg érte, de van egy ilyen kresz kérdés, szószerint nem tudom idézni és a választ sem, de vékony talpú és lapos sarkú cipőt ir.
2009. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én szoktam, viszont valóban lecsúszhat a lábad a pedálról, de erre figyelek :)
2009. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak fedett lábbeliben szabad vezetni, mert vészhelyzetben pl vészfékezéskor gondot okozhat, hogy a papucs beakad a pedálba, vagy félig lecsúszik a hirtelen mozdulattól stb.

Szerintem mezítláb sem szabadna, mert ha egy hasonló vézshelyzetben pl az ujjaiddal éred a pedált, akkor nem biztos, hogy kellő erőt tudsz kifejteni stb.


Ez is felelősség teljes vezetés része.

2009. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én totál mezitláb szoktam :) a legjobb (bár télen necces, akkor van egy vezetős balerinám...)
2009. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mezitláb nekem nem jött be, bár csak egyszer próbáltam, és nagyon szokatlan volt.

Sima papucsban nem vezetnék, de vietnámiban (lábujjközösben) igen, abban már többször vezettem, az teljesen jó, nem csúszhat le a lábamról.

2009. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha papucs van rajtam akkor én kizárólag mezitláb vezetek, de vkinek ez nem kényelmes. Abben vezess ami kényelmes.
2009. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!